Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Trys Ievos dukterys. Eliof Shafak

Stokholmo paslaptys. Hanna Lindberg

Stokholmo paslaptys

Jaunos ir greitai išpopuliarėjusios švedų rašytojos Hanos Lindberg įtampos kupinas trileris „Stokholmo paslaptys“ atskleis intrigų ir baimės kupinus pramogų pasaulio užkulisius ir iškels į dienos šviesą tamsiausias jo paslaptis.

Solveiga Berg yra jauna žurnalistė, kuri, besivaikydama sensacijos, praranda darbą ir lieka be nieko. Tuštuma ir vienatvė vis nuneša Solveigą į prisiminimus apie ankstesnį gyvenimą ir ji pasiryžusi padaryti viską, kad jį susigrąžintų.

Solveiga pradeda rašyti tinklaraštį Stokholmo paslaptys – ji renka ir publikuoja paskalas, gandus, nešvarias ar intriguojančias detales iš pramogų pasaulio žmonių gyvenimo.

Fotografas Lenis Li vadovauja sėkmingam vyrų žurnalui, turi prabangų butą puikioje vietoje ir yra nuolat apsuptas gražių moterų. Tačiau žurnalo tiražui nukritus, draugai jam atsuka nugaras. Viskas Lenio Li gyvenime neįtikėtinu greičiu rieda žemyn, tačiau jis gauna galimybę išsikapstyti. Lenis turi suorganizuoti amžiaus vakarėlį ekstravagantiškam ir ne itin švaria praeitimi garsėjančiam verslininkui. Pinigai, kuriuos Lenis gali gauti, išspręstų visas jo bėdas, tačiau jis turi nesusimauti. Ir išgyventi.

Stokholmo elito vakarėlyje apsilanko ir Solveiga. Čia dalyvauja ir žinomas fotomodelis, kurį  Solveiga pakalbina savo straipsniui. Tačiau tą patį vakarą randamas fotomodelio lavonas. Lenio ir Solveigos keliai susikerta ir užsisuka bjaurių įvykių ratas. Solveiga ima aiškintis manekenės mirties aplinkybes. Kas siekė merginos mirties, kam ji buvo naudinga? Kokias intrigas ir paslaptis giliai slepia miesto elitas ir įžymybės?

Daugiau naujų knygų