Įvykis

Susitikimas su kirpėja Ligita iš grožio namų „Agora“

2023 03 21

Kovo 21 dieną bibliotekos Mokymų klasėje (II a.) vykusiame susitikime su kirpėja Ligita iš grožio namų „Agora“ dalyvavo garbios viešnios – senjorės.

Ligita kalbėjo apie vyraujančias plaukų kirpimo, šukavimo, dažymo madas, naujausias tendencijas. Taip pat dalyvėms pateikė nemažai patarimų apie plaukų priežiūrą, kaip atrasti tinkamas priemones ir kaip jomis naudotis norint pasiekti efektyvų, ilgalaikį rezultatą.

Džiaugiamės ir pačių senjorių įsitraukimu, žingeidumu bei noru dar daugiau sužinoti. Taip pat jaukia abipuse diskusija, apipinta didelės gyvenimiškos patirties ir neblėstančios vidinės jaunystės.

Tęsiantis gražiam pokalbiui, Ligita pakvietė norinčiąsias bent akimirkai atsisėsti į jos kėdę ir pasinaudoti nemokama paslauga – plaukų kirpimo atnaujinimu. Savanorės mielai sutiko ir atsidavė į profesionalios kirpėjos rankas. Atrodytų maži, bet magiški prisilietimai. Kiekviena išdrįsusi galėjo mėgautis nauja šukuosena, dar labiau pabrėžiančia brandų ir išlaikytą senjorių grožį.

Dėkojame už šį gražų gestą kirpėjai Ligitai. Linkime ir toliau džiuginti moteris gražiomis šukuosenomis, nuspalvinančiomis jų kasdienybę bei įprasminančiomis jų asmenybę.

Taip pat dėkojame vyresn. bibliotekininkei Irenai Povilionienei už Senjorų klubo veiklos turtinimą bei skatinimą į ją įsitraukti.