Įvykis

Susitikimas su Jonu Nainiu

2023 11 11

Projekto „Pasitikėjimas“ kulminacija atsiskleidė nuostabia nata – žinomo TV ir radijo laidų vedėjo  Jono Nainio apsilankymas paskutinei mūsų projekto dienai suteikė ryškumo. Bibliotekos globėjui  dalijantis savo gyvenimo skyriais, gilinomės į nuoširdų pokalbį apie pasitikėjimą savimi, išgyventas nesėkmes ir nepajudinamą motyvaciją ištverti. Jo pasakojimai aidėjo Mokymų ir edukacijų erdvėje, pynė pasakas apie mokyklos laikus, filosofinius tyrinėjimus studijuojant, skaitymą ir dinamiškas televizijos, radijo ir realybės šou sritis.

Šiame atviravimo momente tyrinėjome atsparumo galią, suprasdami, kad nesėkmės yra ta kalvė, kurioje išbandomos mūsų jėgos. Šios įžvalgos, dalijamos su aistra ir nuoširdumu, pasitarnavo kaip orientyras jauniesiems protams. Pamokančiomis istorijomis ir nuoširdžiais pokalbiais ėjome savęs atradimo keliu, skatindami jaunimą neneigiamai priimti savo siekius.

Projekto metu vyko dailės terapija. Piešimo priemonėmis save išreikšdamas jaunimas kūrė medžius su delnų ir pirštų atspaudais. Šis simbolinis veiksmas tapo giliu augimo, atsparumo ir tarpusavio ryšio atspindžiu.

Projektui vystantis bendradarbiaujant su Švietimo pagalbos tarnybos darbuotoja D. Šienauskienė, jis tapo jaunimo įgalinimo švyturiu. Jų norai, gabumai ir tikslai buvo ne tik pripažinti, bet ir švenčiami. Kviečiame apžiūrėti jų parodą Mokymų ir edukacijų erdvėje (IVa.).