Įvykis

Protų mūšis „Pankuojam ir žinias demonstruojam“

2023 05 08

Protų mūšis „Pankuojam ir žinias demonstruojam“, organizuotas Panevėžio kolegijos, buvo jaudinantis renginys, kuriame Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos ir „Lėvens“ pagrindinės mokyklos komandos išbandė savo žinias apie Pasvalį, Panevėžį ir Panevėžio kolegiją.

Į protų mūšį gegužės 4 d. atvyko keturios komandos: „Nemąstantys“, „Rožinė saulė“, „Šaunusis penketukas“ ir „Lėveniečiai“.

Klausimai apėmė svarbias datas, užšifruotas nuotraukose, svarbius kultūrinius paminklus, žinomus Panevėžio apskrities žmones, universitetus, socialines platformas ir daug daugiau.

Pirmasis turas buvo intensyvus, visos komandos stengėsi kuo greičiau ir tiksliau atsakyti į klausimus. Antrasis turas buvo dar sudėtingesnis, nes klausimai tapo vis sudėtingesni ir sudėtingesni. Iki trečiojo turo įtampa buvo didelė, o konkurencija buvo arši.

Nepaisant iššūkių, visoms komandoms pavyko teisingai atsakyti į daugumą klausimų. Tiesą sakant, kiekviena komanda buvo įvertinta už pastangas ir konkurso pabaigoje gavo apdovanojimus. Tačiau nugalėtoja buvo pripažinta tik viena – „Lėveniečių“ – komanda,  surinkusi 17 taškų iš 30 galimų.

Klausimai buvo kruopščiai sukurti ir „susukti“ Panevėžio kolegijos atstovų, todėl dalyviams tai buvo sudėtingas, bet įdomus žaidimas. Antrą kartą Atvirame jaunimo centre vykstantis protmūšis buvo priminimas, kad ryžtingai dirbant ir komandiniu darbu viskas yra įmanoma, o sėkmė pasiekiama ranka.