Įvykis

Poezijos pavasaris 2024

2024 05 14

Poezijos paukštė jau atskrido: gegužės 14 d. Pasvalyje skambėjo 60-ojo jubiliejinio tarptautinio festivalio „Poezijos pavasaris 2024“ dalyvių balsai. Savo kūrybą skaitė poetai: Juozas Žitkauskas, Viktoras Gulbinas, Tomas Petrulis. Prie poetų skaitymų prisijungė aktoriai Giedrius Arbačiauskas ir Gražina Urbonaitė.

„Poezijos pavasario“ festivalis yra kasmetinis renginys, suburiantis kūrybiškiausius poezijos protus. Šio festivalio metu tiek nauji, tiek nusistovėję poetai turi galimybę pademonstruoti savo kūrybą ir užmegzti ryšius su kitais bendraminčiais. Susirinkusieji mėgavosi poezijos posmų kuriama magija.

„Poezijos pavasaris 2024“ dalyviams ir jų skaitymų susirinkusiems pasiklausyti poezijos mėgėjams sveikinimo žodį tarė renginio moderatorė, vartotojų aptarnavimo centro vedėja Kristina Gasiliūnė. Suskambus paskutiniams Giedriaus Arbačiausko gitaros akordams, padėkas ir palinkėjimus poetams išreiškė Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas ir bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė. Festivalio dalyviai padovanojo jiems po „Poezijos pavasaris 2024“ almanachą su savo autografais. Autografuotas almanachas saugomas Pasvalio bibliotekos archyve ir išduodamas bibliotekos skaitytojams.

„Poezijos pavasario 2024“ dalyviai taip pat lankėsi bibliotekos erdvėse, M. Katiliškio atminimo kambaryje ir J. Mikelinsko bibliotekoje.