Įvykis

Kūrybinės dirbtuvės „Esu kas esu“

2024 02 06

Šios dienos kūrybinės dirbtuvės „Esu kas esu“ buvo energinga eksploracija, kaip atrišti kūrybiškumą stabdančius mazgus. Dalyviai užsiėmė įvairia veikla, kurios tikslas buvo išlaisvinti protą nuo kliūčių. Nuo greito mąstymo žaidimų iki paveikslėlių įkvėptų istorijų kūrimo ir jų pavertimo žaidimais be žodžių – dirbtuvės ugdė beribės vaizduotės atmosferą. Mokiniai gilinosi į ankstyvos vaikystės prisiminimus ir net ėmėsi netradicinės užduoties – sukurti „zombį“. Ši įvairi veikla suteikė aplinką saviraiškai ir bendradarbiavimui, sudarė sąlygas naujoviškam mąstymui.

Po dinamiškos sesijos dirbtuvės persikėlė į Pasvalio Petro Vileišio gimnaziją, kur jos pranoko paprastą mokymą ir tapo įkvepiančia kelione, skatinančia atskleisti kiekvieno dalyvio kūrybinį potencialą. Šias kūrybines dirbtuves vedė įvairiapusis menininkas Raimondas Klezys, garsėjantis indėliu į teatrą, kiną, muziką ir edukaciją.

Visus dalyvavusius Europos solidarumo korpuso renginiuose kviečiame užpildyti šią trumpą apklausą: https://docs.google.com/forms/d/1f8-YP__3DNhTcli3L7aaybewPe5Tkgk-4xqv8vMK-Oo/edit

Europos solidarumo korpuso projektas „Patirtys ir susitikimai - keliai, kuriuos galiu rinktis. SpredIMAM!“.

#Europossolidarumokorpusas #EuroposSąjunga

2024-02-06