Įvykis

ELVIS autobusas Pasvalyje

2023 08 29

Šiandien ELVIS autobusas atvyko asmeniškai supažindinti vyresnio amžiaus žmones su naujomis skaitymo galimybėmis.

Renginys prasidėjo apgalvotai – su lankytojais bendravo akių specialistas, siūlantis ekspertų įžvalgas apie akių sveikatos sritį ir jos sąsajas su skaitymu. Lankytojai turėjo galimybę užduoti  jiems rūpimus klausimus, ugdydami geresnį supratimą apie esminį ryšį tarp regėjimo ir skaitymo patogumo.

Įtraukiančios atmosferos metu visi dalyviai buvo supažindinti su ELVIS virtualia biblioteka. Šis virtualus žinių prieglobstis sujungia įgarsintas knygas ir garso išteklius, išlaisvindamas skaitymą iš spausdinto teksto ribų. Dalyviai buvo informuoti apie įvairius veiksnius, dėl kurių skaitymas gali tapti iššūkiu, ir paaiškino pagrindines šių sunkumų priežastis.

Susipažinę su naujai įgytu supratimu, dalyviai taip pat gavo praktinių patarimų, kaip įveikti su sveikata susijusias skaitymo kliūtis. Nesvarbu, ar susidūrėte su regėjimo sutrikimais, ar kitomis sveikatos problemomis, užsiėmimas suteikė vertingų patarimų, kaip pritaikyti skaitymo įpročius prie individualių aplinkybių.

Technologijoms ir empatijai susiliejus, renginys pabrėžė įtraukimo į literatūros pasaulį svarbą ir neribotas galimybes, kurios atsiranda, kai kliūtys yra panaikinamos.

Jeigu reikia pagalbos registruojantis ar užsisakant leidinius iš virtualios bibliotekos, o gal turite kitų klausimų – skambinkite į Pasvalio viešąją biblioteką tel. 865905708 arba rašykite el. paštu ,  bibliotekos darbuotojai yra pasiruošę padėti.

Sužinok apie ELVIS daugiau https://elvislab.lt/