Įvykis

Edukacija „Kas slepiasi knygų lentynose“

2023 03 15

Kovo 14 dieną bibliotekoje vyko edukacija „Kas slepiasi knygų lentynose“. Ją vedė Panevėžio audiosensorinės bibliotekos vyr. bibliotekininkė Asta Kregždė. Dalyvavo Pasvalio vaikų dienos centro „Debesų kiemas“ vaikai su atlydėjusiomis darbuotojomis.

Edukacija „Kas slepiasi knygų lentynose“ padėjo susirinkusiesiems knygas pažinti kitais būdais. Didelis (2x2 m), spalvingas ir atraktyvus žaidimas kvietė vaikus į kelionę po literatūros pasaulį. Jiems tereikėjo išridenti kauliuką ir teisingai atsakyti į edukatorės Astos užduotus klausimus. O kad atsakyti būtų lengviau, buvo pasitelktos vaizdinės priemonės – vaikiškų literatūros knygų personažų spalvingos popierinės figūros.

Ši edukacinė programa, skirta vaikams negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto. Tačiau mielai kviečiami išbandyti ir visi besidomintys ar tiesiog norintys patikrinti savo žinias.

Bibliotekos „Mono arba Stereo“ erdvės darbuotojos – vyresn. bibliotekininkės Vaidos Gabrienės bendradarbiavimo su LAB Panevėžio padaliniu dėka, šį žaidimą galėjo išbandyti jaunieji bibliotekos lankytojai.

Džiaugiamės galimybe. Tikime, kad ši puiki lavinamoji priemonė sužadino mūsų mažųjų draugų smalsumą ir norą pažinti. O ateityje juos paskatins dar daugiau skaityti.