Įvykis

DRAUGOTEKA nukeliavo į Pumpėnų gimnaziją

2023 05 11

Gegužės 9 dieną DRAUGOTEKA nukeliavo į Pumpėnų gimnaziją.

Pakviesti gimnazijos bibliotekininkės Editos Jackuvienės išsibarstėmė po klases ir pradėjome kelionę „Draugotekos“ labirintais. Žaidimo edukatoriai papasakojo penktos, šeštos, septintos ir aštuntos klasės moksleiviams – kas yra „Draugoteka“, koks yra žaidimo principas, kokie nuotykiai jų laukia atsisiuntus šio žaidimo programėlę. Susipažinę ir prisistatę, susiskirstėme į komandas ir pradėjome pažintį su skirtingais žaidimo „Draugoteka“ herojais Saule, Luna, Elijumi, Klaudija ir Jonu. Su mokiniais atlikome įvairiausias užduotis susijusias su žaidimo herojų būdo savybėmis, moksleiviai įsijautę modeliavo jiems pažįstamas ar galinčias įvykti situacijas, žaidėme žaidimus skatinančius skaitymą, jaunimo empatiją, socialinį sąmoningumą. Dauguma užduočių susiję su „Draugotekos“ knygų lentyna. Smagių edukacijų laikas neprailgo.

Visi edukatoriai likome sužavėti Pumpėnų gimnazijos žingeidžiais, sumaniais, empatiškais ir linksmais mokiniais, aktyviai dalyvavusiais užsiėmimuose, kurių buvo tikrai daug.

„Draugotekos“ edukacijos padeda moksleiviams gilinti žinias siekiant skaitymo patirtis pritaikyti socialiniams santykiams kurti, problemoms spręsti, dirbti komandoje ir skatinti kūrybinę saviraišką.

Siųskis programėlę į telefoną ar planšetę – žaisk – ateik į biblioteką ir skaityk.

Programėlė NEMOKAMA. Atsisiųsti galite čia:

Kviečiame registruotis į „Draugotekos“ edukaciją. Tiksli data ir laikas derinami registracijos metu.

Registracija tel.: 8 603 51217; 8 659 06341.