Įvykis

Bibliotekininkai Vilniaus knygų mugėje

2023 02 24

Vasario 23 dieną Pasvalio miesto ir rajono bibliotekininkai turėjo galimybę nuvykti į kvalifikacinę kelionę po LITEXPO parodų rūmuose vykusią 2023 metų Vilniaus knygų mugę.

23-oji Vilniaus knygų mugė, kurios pagrindiniais akcentais šiemet tapo 700-ąjį gimtadienį švenčiantis Vilnius ir prieš metus prasidėjusį ir tebesitęsiantį karą išgyvenanti Ukraina. Mugės šūkis – „700 eilučių laisvei“.

Jau pačią pirmąją – atidarymo dieną – renginys sulaukė gausaus lankytojų būrio iš visos Lietuvos. Tarp jų – didžioji dalis – mūsų bičiuliai bibliotekininkai.

Nuo tūkstančių skirtingo žanro knygų iki muzikinių plokštelių, stalo žaidimų ir suvenyrų. Visa tai ir dar daugiau galėjome rasti šiame nepaprastai spalvingame ir šventiškame renginyje.

Aišku didžiausias dėmesys buvo skiriamas mūsų turtui – knygoms. Džiaugiamės radiniais bei galimybe susitikti su mylimais autoriais. Tarp jų – Kristina Sabaliauskaitė, Juozas Gaižauskas, Justė Zinkevičiūtė, Tomas Dirgėla ir kiti gerai žinomi kūrėjai.

Trumpi pokalbiai, diskusijos bei nauja patirtis. Įkvėpę naujų idėjų tikimės ja pasidalinti su Jumis – bibliotekų lankytojais.