Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Pasimatymas. Louise Jensen

Metai su tavimi. Julia Whelan

metai su tavimi

Amerikiečių autorės ir garsios aktorės Julios Whelan debiutinis romanas „Metai su tavimi“ – pasakojimas apie Oksforde užsimezgusią romantišką studentės ir dėstytojo pažintį.

Amerikoje gyvenanti Eleonora Duran dar būdama trylikos turėjo svajonę – ji studijuos senajame Oksfordo universitete. Sulaukusi 24-erių ji pagaliau gali ją išpildyti - gavusi Rodo stipendiją, ji rengiasi kelionei į Angliją. Viską šiek tiek sujaukia pasiūlymas dirbti kylančio politiko ir kandidato į prezidentus kampanijos štabe. Nenorėdama praleisti tokios puikios karjeros galimybės, Ela pažada, kad dirbs nuotoliniu būdu, studijuos Oksforde, o pasibaigus mokslo metams grįš į gimtąją šalį.

Tik atvykus į Ameriką pirmąją dieną sugadina nerūpestingas vairuotojas… Netrukus paaiškėja, kad šis žmogus – Džeimis Davenportas, Oksfordo universiteto anglų literatūros dėstytojas. Kitaip tariant, žmogus, su kuriuo Ela visus metus susitiks kone kasdien. Ir nors pirmasis įspūdis nekoks, ilgainiui pažintis gilėja, jausmai stiprėja ir atrodęs lyg nuotykis pirmas susitikimas perauga į kur kas stipresnius jausmus.

Vis dėlto Džeimio elgesys Elai kelia įtarimų. Be to, neišvengiamai artėja mokslo metų pabaiga, kai mergina turės priimti nelengvą sprendimą - palikti Džeimį ir jo asmenines problemas ir grįžti į Ameriką ar numoti ranka į politinę karjerą ir pasiliktisu Džeimiu sunkiu jam metu?

„Metai su tavimi“ – tai jaudinanti istorija, kuri suvirpins ne vieno skaitytojo širdį. Ji jau atidūrė ir Holivudo kūrėjų akiratyje. Unikali Oksfordo atmosfera ir miesto skleidžiama aura idealiai tinka romantiškos istorijos fonui.

Knygos „Metai su tavimi“ autorė Julia Whelan – Oksforde studijavusi amerikiečių aktorė. Ji puikiai atkuria Oksfordo universiteto koridorių ir auditorijų dvasią, subtiliai perteikia santykius tarp dėstytojų ir studentų. Julia Whelan teigia, kad šią meilės istoriją įkvėpė britų literatūros klasika: „Manau, kad tam tikra prasme, siužetas remiasi senaisiais Viktorijos laikų tekstais – seserų Brončių, George’o Ellioto ar net Jane Austen. Jie panašūs tuo, kad tai ne tik pagrindinės veikėjos meilės istorija, bet ir jos asmenybės tapsmas“.

Daugiau naujų knygų