Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Įveiktas nerimas. Sarah Wilson

Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite. Burton G. Malkiel

Atsitiktinis klaidžiojimas

Ekonomisto ir finansų eksperto Burton G. Malkiel knyga „Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti" Amerikoje tapo bestseleriu ir buvo ne kartą perleista. Autorius pataria, kaip investuoti, ir žmogiškai, suprantamai pasakoja apie finansų valdymą.

Knyga „Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti" yra tarp dešimties geriausių pasaulyje knygų apie investavimą. Nepaisant to, kad skaičių knygoje tikrai daug, autorius rašo taip, kad suprastų ir finansinio išsilavinimo neturintys žmonės.

Burton Malkiel įvertina ir išanalizuoja visas įmanomas investavimo galimybes, jis kalba apie akcijas, obligacijas, nekilnojamąjį turtą, draudimą, net investicijas į auksą ir pan. Taip pat knygoje rasite patarimų apie tai, kaip geriausia finansiškai pasirengti pensijai ir tvarkyti finansus bet kuriame gyvenimo etape.

Netuščiažodžiaujantis ir autoritetingai rašantis G. Malkiel knygoje „Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite" atvirai ir aiškiai pasakoja tiek apie tradicinius mokesčius, ant kurių jau galybę metų laikosi pasaulis, tiek apie tokias naujoves kaip bitkoinai. Taigi ne tik pagilinsite žinias įvairiose srityse, bet ir kur kas lengviau spręsite įvairius finansinius reikalus. Autorius patarimai praktiški, iliustruoti pavyzdžiais ir paremti ilgamete jo paties patirtimi finansų srityje.

Knyga „Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite" Amerikoje buvo perleista 12 kartų, parduota daugiau nei 1,5 milijonai knygos egzempliorių.

Burton G. Malkiel (g. 1932 m.) – ekonomistas ir rašytojas, Prinstono universiteto profesorius, taip pat investicijų įmonės „Wealthfront" vyriausiasis investicijų valdytojas.

Anksčiau B. Malkiel buvo Prinstono universiteto Ekonomikos departamento ir Jeilio Verslo mokyklos vadovas. Yra buvęs Ekonomikos patarėjų tarybos nariu.

Daugiau naujų knygų