Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Prezidentas. Andrius Tapinas

Mano vyro žmona. Jane Corry

Mano vyro žmona

Dėmesį prikaustantis psichologinis trileris „Mano vyro žmona" toks pats intriguojantis kaip ir jo pavadinimas. Įtemptas romano siužetas nuvilios skaitytoją į sudėtingus žmogaus sielos užkaborius, kuriuose kartais sunku atpažinti pačiam save.

Jauna teisininkė Lilė išteka už dailininko Edo ir nusprendžia, kad tai bus nauja pradžia, o visos praeities paslaptys liks užmaršty. Tačiau netrukus jai tenka imtis pirmosios žmogžudystės bylos ir ji sutinka Džo – nuteistą žudiką, kuriam Lilė pajunta keistą trauką ir yra pasiryžusi ne tik bet ką dėl jo padaryti, bet ir rizikuoti viskuo, ką gyvenime turi.

Lilės vaikystė buvo sudėtinga, ji augo su broliu, kuris buvo autistas, tad dabar, jau suaugusi, ji vis dar jaučia begalinę užuojautą visiems, kurie tos užuojautos paprašo. Lilei sunku atskirti, kai ja manipuliuoja, o tai nėra pats geriausias bruožas dirbant teisininke. Nėra gerai ir turėti paslapčių, kurias labai norisi išsaugoti.

Lilės kaimynei Karlai – vos devyneri, tačiau ji jau supranta, kad paslaptys yra galingi ginklai, kurie padeda pasiekti tai, ko nori.

Prabėgus dvylikai metų Karla pasibeldžia į Lilės duris ir tai užsuka neįtikėtinų įvykių virtinę, kuri tarsi viena po kitos griūvančios domino kaladėlės prognozuoja vienintelę baigtį...

Trileris „Mano vyro žmona" pasakoja apie tamsiausias paslaptis ir pasekmes, kai tos paslaptys iškyla į paviršių pačiomis netinkamiausiomis akimirkomis.

Jane Corry – rašytoja ir žurnalistė. Nemažai laiko praleido dirbdama kaip rašymo mokytoja sustiprinto saugumo vyrų kalėjime. Ši patirtis ir padėjo jai parašyti debiutinį trilerį „Mano vyro žmona".

Rašytoja dažnai veda įvairias rašymo dirbtuves, yra kviečiama kalbėti literatūros festivaliuose ir seminaruose, taip pat mokė kūrybinio rašymo Oksfordo universitete.

Daugiau naujų knygų