Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Įveiktas nerimas. Sarah Wilson

Nekaltoji žmona. Amy Lloyd

Nekaltoji žmona

Meilės ir nuodėmių istorija „Nekaltoji žmona" atskleidžia tikėjimo, abejonių ir manijos prigimtį ir galią. Kiek laiko reikia, kad iš tiesų pažintum žmogų? Ir ar užtenka vien laiko?

Jeigu myli ir pasitiki, kodėl taip jo bijai?

Denisas Dansonas prieš daugiau nei dvidešimt metų buvo apkaltintas vienuolikmetės mergaitės nužudymu ir įkalintas. Dabar jis tapo dokumentinių filmų herojumi ir interneto žvaigžde. Žmonės netiki jo kaltumu ir nori tai įrodyti. Ar tikrai Denisas buvo apkaltintas neteisingai?

Kitoje Atlanto vandenyno pusėje, Anglijoje gyvenanti Samanta jaučiasi vieniša ir pamažu tampa tarsi apsėsta Deniso bylos. Ji ima rašyti jam laiškus ir netrukus ją paperka nuteistojo žavesys ir malonus elgesys. Mokytoja dirbusi Samanta palieka savo gyvenimą ir iškeliauja pas mylimąjį, kad taptų jo žmona ir prisidėtų prie jo išlaisvinimo kampanijos.

Denisui išėjus į laisvę gyvenimas turėtų dar labiau džiuginti Samantą, tačiau pamažu ji ima pastebėti detales, kurios kelia nerimą. Galbūt Denisas nėra nekaltas? Tačiau kaip sužinoti tiesą, kurios iš tiesų nenori žinoti?

Įtemptas psichologinis trileris „Nekaltoji žmona" skelbia apie naujos kriminalinių ir psichologinių knygų rašytojos iškilimą. Amy Lloyd romanas „Nekaltoji žmona" nugalėjo „Daily Mail" rengiamame „Pirmojo romano" konkurse.

Amy Lloyd – anglų rašytoja, kurios pirmasis romanas „Nekaltoji žmona" laimėjo Daily Mail „Pirmojo romano" konkursą. Ji studijavo anglų kalbą ir kūrybinį rašymą Kardifo Metropoliteno universitete. Gyvena Kardife, Velse. Autorė sako, jog rašydama savo pirmąjį romaną ji norėjo parašyti knygą, kurią pati norėtų skaityti. Ją visuomet žavėjo nusikaltimai ir pasakojimai apie juos, taip pat faktas, kad trilerių skaitytojai paprastai patys jaučiasi detektyvais.

Daugiau naujų knygų