Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Sveikas miegas. W. Chris Winter

Siek daugiau. Tara Mohr

Siek daugiau

Pasaulyje žinoma ir populiari moterų lyderystės ekspertė Tara Mohr knygoje „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!" suteikia moterims praktinių įgūdžių išreikšti ir įgyvendinti pokyčius, kuriuos jos nori matyti savyje ir pasaulyje.

Savo programose moterims autorė pastebėjo, kaip moterys riboja savo svajones ir norus, tiek susijusius su jų asmeniniu gyvenimu, tiek su karjera. Tuo pačiu moterys jaučiasi nusivylusios ir nori siekti daugiau. Tara Mohr sukūrė metodą, padedantį moterims siekti svajonių ir veikti ryžtingiau. Jos metodas – išbandytas ir sužavėjęs daugybę moterų, buvo ne kartą aptartas televizijos laidose ir sulaukė didžiulio pripažinimo.

Knyga „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!" pateikia realius, praktinius įrankius, kaip moterims nutildyti vidinius kritikus, sėjančius abejones, kaip išgirsti savo pašaukimą, išsilaisvinti nuo poreikio patikti ir baimės būti sukritikuotai, atsikratyti „geros mergaitės" įpročių ir imtis ryžtingų veiksmų.

Ne visos moterys svajoja tapti vadovėmis, tačiau visos moterys apie ką nors svajoja. Knyga „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!" užpildo savotišką tuštumą moterims skirtų patarimų knygų lentynoje. Ši knyga nėra skirta vien tik karjeros didelėse kompanijose siekiančioms moterims, ji siūlo patarimus ir pagalbą kiekvienai moteriai, nesvarbu, ar ji jau yra vadovė, ar savanoriauja kokioje nors organizacijoje, ar yra menininkė, ar vaiką auginanti mama.

Tara Mohr ir jos paskaitos bei knyga „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!" pakeitė tūkstančių moterų gyvenimus. Šie patarimai prieinami visoms, kurios nori siekti daugiau.

Tara Mohr – programos moterims „Siek daugiau" („Playing Big") kūrėja ir moterų lyderystės ekspertė. Stanfordo universitete įgijo Verslo administravimo magistro laipsnį, Jeilio universitete studijavo anglų literatūrą, rašo straipsnius ir kalba įvairiose konferencijose visame pasaulyje.

Daugiau naujų knygų