Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Lituanica. Nematoma pusė. Gražina K. Sviderskytė

Šimtas vasarų. Beatriz Williams

Šimtas vasarų

Vasariška amerikiečių rašytojos Beatriz Williams istorija „Šimtas vasarų" nukels į kaitra alsuojantį pajūrio miestelį, kuriame uraganai grėsmę kelia ne tik gyventojų būstams, bet ir širdims.

Lilė Dein grįžta į mažą miestelį prie Atlanto vandenyno Rod Ailende, kuriame jos šeima vasarodavo daugybę metų. Ji nori ne tik pabėgti iš triukšmingo Niujorko, bet ir išsigydyti tebeskaudančią širdį. Galbūt čia, pajūryje, tarp nuo vaikystės pažįstamų žmonių ji pasijus geriau, o įprasti vasaros ritualai sugrąžins prarastą ramybę.

Tačiau ši vasara bus kitokia. Į miestelį taip pat atvyksta Badžė ir Nikas Grinvaldai – Lilės buvusi geriausia draugė ir buvęs sužadėtinis. Miestelio bendruomenė nuo kalbų ūžia kaip bičių avilys – visi čia vieni kitus pažįsta ir puikiai žino apie praeities įvykius. Panašu, kad Lilės laukia kur kas sunkesnė vasara nei ji tikėjosi.

Atnaujinta draugystė ir nepasimiršusios, nors ir giliai užkastos, svajonės. Skaudžios paslaptys kyla į paviršių, dar labiau kaitindamos ir taip jau karštas pajūrio miestelio dienas. Prie miestelio artėjant tikram uraganui, ne ką mažesnė audra bręsta ir Lilės bei Niko širdyse.

Knygoje „Šimtas vasarų" galiausiai turės paaiškėti, kuris uraganas bus stipresnis ir kuris labiau pakeis trijulės gyvenimus.

Beatriz Williams – amerikiečių rašytoja, bestselerių autorė, lietuviškai taip pat išleista jos knyga „Jos laikas". Studijavo finansus Stanfordo ir Kolumbijos universitetuose, dirbo komunikacijos ir korporatyvinės strategijos konsultante Niujorke ir Londone. Vėliau pradėjo rašyti. Jos knygos laimėjo nemažai apdovanojimų, yra verčiamos į bent dvylika kalbų ir užima aukštas vietas bestselerių sąrašuose visame pasaulyje.

Šiuo metu autorė gyvena Konektikute su vyru ir keturiais vaikais, daugiausia savo laiko skiria rašymui ir skalbimui. Savo knygas ji taip pat pasirašo slapyvardžiu Juliana Gray.

Daugiau naujų knygų