Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Esame tai, ką valgome. Valter Longo

Kibernetiniai karai. Fred Kaplan

Kibernetiniai karai

Amerikiečių žurnalisto ir rašytojo Fred Kaplan knygoje „Kibernetiniai karai" – įdomi, informatyvi ir lengvai skaitoma knyga apie kibernetinį saugumą ir karus, kurie mums net nenutuokiant vyksta pasaulyje. Knygos „Kibernetiniai karai" autorius Fred Kaplan atveria duris į JAV Nacionalinio saugumo agentūrą, Pentagoną ir Baltuosius rūmus. Čia dirba žmonės, kurie išrado ir kurie žino viską apie kibernetinius karus ir kibernetinį saugumą. Šiame kare kiekviena šalis gali būti labai galinga žaidėja, o kiekvienas programišius gali tapti masiniu naikintoju.

„Kibernetinių karų" autorius pasakoja istorinius įvykius ir bando nušviesti mūsų ateitį, pasitelkdamas pasakojimus iš praeities. Nuo 1991 metų karo Persijos įlankoje iki Haičio, Serbijos, Sirijos, buvusios Sovietų sąjungos, Irano ir Irako konfliktų – visur vyko kibernetiniai karai.

Fred Kaplan apsilankė JAV Nacionalinio Saugumo agentūros koridoriuose bei itin slaptuose kibernetinio saugumo skyriuose Pentagone, matė karinių pajėgų informacinių karų komandas ir klausėsi diskusijų apie nacionalinį saugumą Baltuosiuose rūmuose. Jis atskleidžia intriguojančias detales apie pareigūnus, politikus, mokslininkus ir slaptuosius agentus, kurie sukūrė naują karo formą ir planavo bei kovojo šiuose karuose dešimtmečius, mums net nenutuokiant. Autorius knygoje „Kibernetiniai karai" padės suprasti, kad pasaulio nebevaldo ginklai ir net pinigai. Pasaulį valdo informacija. Ir jis paaiškins, kaip tai vyksta ir kaip tai mus visus veikia.

Fred Kaplan (g. 1954 m.) – amerikiečių rašytojas ir žurnalistas, politikos mokslų daktaras. Žurnale „Slate" rašo skiltį apie nacionalinį saugumą, tarptautinius santykius ir užsienio politiką.

Daugiau naujų knygų