Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Vidaujos link. Vytautas Martinkus

Pyktis. Sandra Brown

Pyktis

Lietuvių pamiltos amerikiečių rašytojos Sandros Brown romanas „Pyktis" – išskirtinis trilerio žanro kūrinys. Kokia iš tiesų yra heroizmo ir tiesos kaina?

Kera Beili yra karjeros laiptais sparčiai kylanti televizijos žurnalistė, o dabar ji turi istoriją, kuri gali padėti jos karjerai šauti į viršų neįtikėtinu greičiu. Kera planuoja interviu su legendiniu majoru Traperiu. Prieš dvidešimt penkerius metus majoras tapo didvyriu, gelbėdamas žmones po sprogimo „Pegaso" viešbutyje Dalase. Jis buvo nufotografuotas ant rankų nešantis mažą mergaitę ir ši nuotrauka pavertė jį tikru nacionaliniu didvyriškumo simboliu. Majoras buvo nuolat kviečiamas į įvairius renginius, žurnalistai varžydavosi dėl jo interviu. Tačiau prieš trejetą metų jis užsisklendė nuo bet kokio viešumo ir dingo iš akiračio.

Vis dėlto Kera pasiryžusi imtis visų priemonių, kad prisikastų prie majoro. Net jeigu reikės kreiptis į jo sūnų, buvusį Alkoholio, tabako, šaunamųjų ginklų ir sprogmenų biuro agentą Džoną Traperį. Tiesa, jis ne tik jau senokai praradęs agento licenciją, bet ir su tėvu artimų santykių nepalaiko. Tačiau pritrenkiantis Keros įžūlumas ir užuominos, kad yra kai kas daugiau nei visiems žinoma istorija, sukelia Traperio jaunesniojo susidomėjimą. Jis padeda Kerai patekti pas tėvą, o šis sutinka duoti interviu, tačiau pokalbis pasisuka katastrofiškiau nei kas galėjo tikėtis.

Nežinomi užpuolikai taikosi ne tik į majorą, bet ir į Kerą. Atėjo laikas Traperiui imtis veiksmų ir išsiaiškinti, kas jie, bei galiausiai atskleisti tikruosius sprogimo „Pegaso" viešbutyje kaltininkus.

Kera nepasitiki vyru, kuris vieną akimirką toks žavingas, o kitą – pavojingas. Be to, ji žino, kad Traperis slepia savo anksčiau surinktą informaciją apie sprogimą. Tačiau daugiau ji neturi kuo pasitikėti, tad yra priversta padėti Traperiui ir rizikuoti savo gyvybe, kad išsiaiškintų, kas trokšta šalies didvyrio mirties.

„Pyktis" – tai nerimo ir romantikos kupinas trileris. Žmogžudystės, intrigos, meilė ir išdavystės – įtampa šioje istorijoje pasieks aukščiausią tašką.

Sandra Brown (g. 1948 m.) – amerikiečių trilerių ir meilės romanų rašytoja, septyniasdešimties „New York Times" bestselerių autorė. Pasaulyje parduota per 80 milijonų jos knygų egzempliorių, o jos verčiamos į 34 kalbas. Rašytoja su vyru gyvena Teksase.

Daugiau naujų knygų