Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Trys Ievos dukterys. Eliof Shafak

Kas liko nutylėta. Kerry Lonsdale

Kas liko nutylėta

Eimės Tirni gyvenime viskas klostosi lyg pasakoje. Mergina ruošiasi ištekėti už savo gyvenimo meilės – vyro, kurį pažįsta nuo vaikystės laikų. Su juo planuoja susilaukti vaikų ir gyventi laimingą šeimyninį gyvenimą. Kitas ketinimas - tęsti virtuvės šefės karjerą, perpirkti savo tėvų restoraną ir plėtoti verslą. Tačiau negailestingas likimas nubloškia Eimę į tamsią nežinią. Knyga „Kas liko nutylėta" – istorija apie netektį, skausmingas tiesos paieškas ir išsilaisvinimą. Net tada, kai atrodo viskas prarasta, yra galimybė pradėti viską iš naujo.

Vieną dieną Eimės sužadėtinis Džeimsas Donato pradingsta be žinios: įvykus nelaimei jūroje jis iškrenta per laivo bortą. Visos svajonės apie nerūpestingą ateitį sudūžta. Eimė vietoj iškilmingų vestuvių turi dalyvauti mylimojo laidotuvėse ir baltą suknelę pakeisti gedulo drabužiais. Tačiau mylimojo dingimo aplinkybės ir mirtis jau kelia daug klausimų.

Eimė bando atsitiesti ir gyventi toliau, tačiau jai ramybės neduoda Džeimso mirtis. Ji ima aiškintis, kas nutiko laive tą dieną. Painios įvykių gijos ir šešėliuose tūnančios praeities istorijos veda Džeimso ir jo šeimos paslapčių link. Eimė ima abejoti praeitimi ir viskuo, ką ji patyrė su sužadėtiniu. Ar pavyks knygos „Kas liko nutylėta" herojei praskleisti paslapties šydą ir sužinoti tiesą? Ar toji tiesa išlaisvins ją ar pražudys?

Romanas „Kas liko nutylėta" – serijos „Everything" pirmoji dalis, susilaukusi gausybės teigiamų įvertinimų. Jos autorė – Kerry Lonsdale, save pristatanti kaip emocinio turinio romanų, aprašančių kasdienybę, kūrėja. Ji – Moterų grožinės literatūros rašytojų asociacijos įkūrėja, su šeima gyvenanti šiaurės Kalifornijoje. Kerry Lonsdale patenka tarp šimto geriausiai Kindle platformoje parduodamų visų laikų autorių, taip pat ji yra Amazon bei Wall Street Journal geriausiai parduodamų autorių sąrašuose. Jos knygos parduodamos daugiau nei 28 šalyse ir išverstos į 24 kalbas, ir jų skaičius auga.

Daugiau naujų knygų