Naujienos

Kraštiečio rašytojo Jono Mikelinsko bibliografija

Jonas-Mikelinskas.-Bibliografija„Jeigu ne tas kraupus ir liūdnas finalas, žmogus, ypač tas, kuris mėgsta daug ką atidėti rytdienai, niekada nesuspėtų sukurti ko nors svarbesnio ar reikšmingesnio. O jeigu taip praktiškai, pilietiškai pasamprotavus apie to gyvenimo prasmę? Negi maža būtų ir to, kad ją, tą prasmę, surastum ir dorai bei sąžiningai tarnaudamas Tėvynei.“ Jonas Mikelinskas

Kraštiečio rašytojo Jono Mikelinsko žodžiai iš bibliografijos, kurią 2018 m. sudarė jo sesuo – iš Pasvalio rajono Žadeikėlių kaimo kilusi bibliografė Paulė Mikelinskaitė.

Bibliografijoje suregistruota Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, Pasvalio krašto Garbės piliečio rašytojo Jono Mikelinsko per 64 metus publikuota kūryba, eseistika, publicistika, grožiniai kūriniai užsienio kalbomis, literatūra apie jį. Leidinyje publikuoti ir žymių žmonių – mokslininkų, literatūrologų, rašytojų – straipsniai, charakterizuojantys rašytojo asmenybę, atskleidžiantys jo kūrybos bruožus.

Leidinį „Jonas Mikelinskas : bibliografija, 1954-2017 m. / sudarytoja Paulė Mikelinskaitė. - Vilnius : [Lietuvos kultūros tyrimų institutas], 2018“ rasite mūsų bibliotekoje. Šio arba norimo leidinio ieškokite bibliotekos el.kataloge: http://www.psvb.lt:8880/index.jsp .
.