Naujienos

Švęskime Vaikų knygos dieną su pasakų meškiukais

Balandžio 2-oji – Tarptautinė Vaikų knygos diena. Ta proga Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius visus priešmokyklinio amžiaus vaikus ir 1–4 klasių mokinius kviečia į smagų susitikimą su pasakų meškiukais. Pliušiniai meškiukai – nepamainomi vaikystės žaidimų draugai ir daugelio pasakų herojai. Jie ir šįkart lydės vaikus į smagią kelionę po knygų pasaulį.

Visą pavasarį vyksiančioje edukacinėje programoje „Apie meškiukus“ vaikai susipažins su žaislų, daugiausiai su pliušinių meškiukų istorija, sužinos, kada ir kaip atsirado žaisliniai minkšti meškučiai, iš ko jie pagaminti ir kokių jų pasaulyje esama, pamatys animacinį filmuką apie Mikę Pūkuotuką, išmoks susikurti darbelį su meškučiu, o jei užteks laiko ir erdvės, išmoks meškinų žaidimų! Ši programa taip pat skirta mūsų krašto poetui Vytei Nemunėliui, kuris šiemet švenčia 105-ąjį gimtadienį ir jo poemėlės herojui meškiukui Rudnosiukui.

Dėl laiko ir auditorijos kviečiame tartis iš anksto telefonu 8 451 34334 (kviesti Ritą Baltrukienę) arba atėjus į bibliotekos Vaikų literatūros skyrių (III a.).