Naujienos

„Žiemojimas su opera“ – Klasikos radijo transliacijos iš žymiausių pasaulio operų

ziemojimas su opera 2020Naujas LRT projektas „Žiemojimas su opera“ kviečia žiemos šeštadienių vakarus leisti kartu su LRT KLASIKA, klausantis operų transliacijų iš žymiausių pasaulio operos teatrų — Milano „La Scala“, Niujorko „Metropolitan Opera“, Vienos valstybinės operos, Londono karališkojo „Covent Garden“, ir Miuncheno Bavarijos nacionalinio teatro. Koncertai transliuojami šeštadienių vakarais 18.10 val. per LRT KLASIKĄ.

Projektą „Žiemojimas su opera“ papildys išvykstamosios LRT KLASIKOS laidos-diskusijos „Pakeliui su klasika“, tiesiogiai transliuojamos iš skirtingų Lietuvos miestų. Tiesioginių laidų metu su LRT muzikologe Jūrate Katinaite ir nuolatos besikeičiančiais įvairių sričių profesionalais – istorikais, teisininkais, psichoanalitikais, menotyrininkais, rašytojais, režisieriais, filosofais - kalbėsimės apie žymiausias operas ir jų aktualumą šiandien.

Diskusijų ir koncertų programa: https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/1123915/ziemojimas-su-opera-transliacijos-lrt-klasikos-klausytojams-is-zymiausiu-pasaulio-operu