Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Rugsėjo mėnesio renginiai

Naujienos

Informacinio-edukacinio terminalo pristatymas Pasvalio M. Katiliškio viešosios bibliotekos bibliotekininkėms

IMG 20180307 0935432018 m. kovo 7 d. bibliotekininkėms buvo surengta ekskursija ir pristatytas informacinis-edukacinis terminalas Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje. Bibliotekininkės pasiskirstė į dvi komandas, išsirinko kapitonus – vyr. metodininkę Ritą Baltrukienę ir Inovacijų, metodikos ir informacijos išteklių centro vedėją Audronę Likienę.  

Informaciniame-edukaciniame terminale bibliotekininkės rungėsi šiuose edukaciniuose žaidimuose: interaktyvioje dėlionėje „Katiliškio kelias“, viktorinoje apie rašytojo Mariaus Katiliškio gyvenimą ir kūrybą, žaidime „Pabaik M. Katiliškio kūrinio sakinį...“. Terminale taip pat peržiūrėjo rašytojo gyvenimo laiko juostą, fotografijų ir vaizdo galeriją.

Abi bibliotekininkių komandos buvo aktyvios ir smalsios. Laimėjo vyr. metodininkės Ritos Baltrukienės komanda, kuri surinko 12 taškų, pralaimėjusiųjų komanda atsiliko tik 1 tašku. Laimėjusios komandos kapitonui buvo įteiktas „Katiliškiečio“ medalis ir saldžios dovanėlės, pralaimėjusiųjų komanda neliko nuskriausta, buvo apdovanota paguodos prizu.

Terminalas – smagi mokymo priemonė ir tiems, kas dar susipažįsta, ir tiems, kas nori įtvirtinti žinias apie mūsų literatūros klasiką. Tad kviečiame visus apsilankyti Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje ir susipažinti su 2017 m. įrengtu nauju  informaciniu-edukaciniu terminalu.

Ekskursijos ir nauja pažintinė paslauga – terminalas yra nemokamos. Dėl laiko susitarti kviečiame paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius) ar atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7).