Naujausios knygos

Žudymo sezonas. Mason Cross

2021 03 08

Britų autorius Mason Cross pasaulyje išgarsėjo trilerių serija apie Karterį Bleiką. „Žudymo sezonas“ – pirmoji knyga, žadanti daug įtampos, tempo ir intriguojančių personažų. Užvertę paskutinį puslapį nekantriai lauksite kitos dalies!

Karteris Bleikas – žmogus be tapatybės. Ieškotojas. Legenda. Jo talentas yra susekti žmones, kurie daro viską, kad paslėptų net menkiausią savo pėdsaką. Kai pavojingas snaiperis Kalebas Vordelas, nuteistas už devyniolikos žmonių mirtį, pabėga iš kalėjimo likus vos kelioms savaitėms iki mirties bausmės įvykdymo, FTB kreipiasi Karterį. Ieškotojas jau ne pirmą kartą susiduria su intelektualiu ir žiauriu Kalebu Vordelu.

Prasideda katės ir pelės žaidimas.

Karteris Bleikas, kartu su specialiąja agente Eleina Baner, pasineria į gaudynes. Ieškotojui kyla daug klausimų. Kodėl gabenant tokį pavojingą kalinį jo apsauga buvo tokia atsaini? Kur traukia Kalebas Vordelas pakeliui vėl sėdamas mirtį. Kas jam padeda? O gal kažkas manipuliuoja žudiku ir, svarbiausia, kas taps paskutine jo auka?

Paieškų metu partneriai pradeda jausti, kad jų veikla kažkam itin nepatinka ir kiekvieną minutę gali laukti nušalinimas nuo tyrimo. Tai verčia dar labiau skubėti ir sekti ne tik žudiko kelią, bet ir kovoti su intrigomis, korupcija bei sąmokslu.

Istoriją pasakoja taisyklių nepaisantis Karteris Bleikas, ambicinga, karjeros šuolio siekianti Eleina Baner ir pats žudikas. Trijų veikėjų pasakojimas išlaiko dėmesį, leidžia veiksmą stebėti jų akimis, supina intriguojantį siužetą ir žeria daugybę netikėtumų.

Įtemptos veiksmo knygos „Žudymo sezonas“ autorius Mason Cross neleidžia atsikvėpti nė akimirkai!

Mason Cross – trilerių rašytojas. Pirmoji jo knyga apie paslaptingą, netradicinį ir taisyklių nepaisantį tyrėją Karterį Bleiką pasirodė 2014-tais metais. Debiutas susilaukė sėkmės. Anksčiau jis rašė trumpas kriminalines istorijas, kurias publikuodavo žurnaluose ir pelnė įvairių apdovanojimų.