Naujausios knygos

Trumpalaikės nuomos paslaptys. Jurijus Clavas, Aurimas Levickas

2021 09 21

Pirmoji lietuvių autorių J. Clavo ir A. Levicko knyga „Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys“ sulaukė didžiulės sėkmės Lietuvoje – per dvejus metus knygos leidimas buvo pakartotas net keturis kartus. „Mokome tik to, kuo gyvename patys. Greičiausiai tai ir lemia tiek knygos, tiek mūsų mokymų sėkmę“, – atvirauja knygos autoriai. Sulaukę begalės prašymų plėtoti nekilnojamojo turto temą ir matydami spartų trumpalaikės nuomos verslo populiarėjimą, autoriai ryžosi pasidalyti savo patirtimi šioje srityje. Taip gimė ši – antroji – Jurijaus ir Aurimo knyga „Trumpalaikės nuomos paslaptys“.

Trumpalaikė būsto nuoma yra puikus būdas iš nuomojamo turto gauti didesnę investicijų grąžą. Tačiau tam, kad šis verslas išties teiktų didesnį pelną, reikia patirties ir žinių, kaip nuomojamą objektą tinkamai įrengti, prižiūrėti, kaip gaunamas pajamas paversti pasyviosiomis ir neapsisunkinti papildomais, tik laiką ryjančiais administravimo rūpesčiais.

Taigi šioje knygoje „Trumpalaikės nuomos paslaptys“ jūs:

- sužinosite, kaip pasiruošti trumpalaikės nuomos verslui ir kaip rasti vietas, kuriose būsto nuoma visada paklausi;

- gausite parengtą būsto paruošimo trumpalaikei nuomai algoritmą;

- sužinosite, kokių klaidų nedaryti, kad išvengtumėte didelių laiko ir piniginių sąnaudų;

- gausite patarimų, kaip pakeisti nuomos strategiją pandemijos metu;

- sužinosite, kaip nuomoti būstą pagrindinėse internetinėse platformose;

- išmoksite automatizuoti trumpalaikės nuomos procesus;

- įgysite atmintinių ir kitų priemonių, reikalingų paslaugų kokybei ir pelnui padidinti.

Ši knyga „Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu“ bus naudinga tiek pradedantiesiems, tiek jau turintiems patirties trumpalaikės nuomos versle. Be to, knygoje gausu vertingų patarimų, kaip uždirbti iš šios veiklos net ir pandemijos metu.