Naujausios knygos

Septyni meilės dėsniai. Gary Chapman

2020 11 13

Santykių ekspertas Gary Chapman pasaulyje išgarsėjo su saviugdos knygų žanro bestseleriu „Penkios meilės kalbos“. Knyga išversta į daugybę kalbų ir parduota milijoniniais tiražais. „Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą“ – savarankiškas vadovas, tačiau tuo pačiu papildo ir ankstesnes autoriaus knygas. Šeimų konsultantas dalijasi galingu planu, kuris užtikrins laimę visam gyvenimui.

„Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą“ – vadovas su paprastais, tačiau efektyviais patarimais ir išmintimi, kuri padės sukurti tokį gyvenimą, kokio visada norėjote!

Autorius Gary Chapman teigia, kad savo asmeninį gyvenimą galime pagerinti tobulindami santykius su tėvais, vaikais, bendradarbiais ir visais kitais žmonėmis, kuriuos įsileidžiame į savo kasdienybę.

Knyga „Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą“ kalba apie esminių mylinčio žmogaus savybių, tokių kaip gerumas, kantrybė, atlaidumas, nuolankumas, mandagumas, dosnumas ir sąžiningumas, puoselėjimą. Autorius tikina, kad šios savybės nėra abstraktūs jausmai. Tai naudingi įpročiai, kuriuos reikia lavinti jei norite tapti iš tiesų mylinčiu žmogumi ir sukurti harmoningą aplinką. Gary Chapman įsitikinęs, kad pritrūkus bet vienos savybės, tas trūkumas iš karto pasijunta.

Saviugdos knygos „Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą“ veikėjai – realūs žmonės, kurių istorijas papasakojo rašytojas. Jis nagrinėja kliūtis ir nesusipratimus, kuriuos patyrė pašnekovai ir kurie kenkia santykiams. Leidinys skatina prasmingus pokalbius, taip pat kalba apie neįtikėtinas galimybes, kurios atsiranda, kai meilė tampa įpročiu.

Knyga sudaryta iš trijų dalių. Pirmoje autorius aprašo, kokį pasitenkinimą teikia mylinčio žmogaus gyvenimas. Antroje dalyje kalbama apie visas septynias meilės paslaptis. Trečioje dalyje patariama, kaip meilę paversti gyvenimo būdu ir pritaikyti įvairiose srityse.