Naujausios knygos

Pasiimk iš gyvenimo viską! Jim Rohn, Earl Shoaff

2021 01 08

J. B. Jones ir Earl Shoaff raginimas „Pasiimk iš gyvenimo viską!“ toli gražu nėra paprastas raginimas. Tai - tiksli instrukcija, kaip pakeisti giluminę mąstymo struktūrą ir užprogramuoti save sėkmei. Juk, galų gale, mūsų sąmonė taip pat paklūsta Visatą valdančioms taisyklėms ir dėsniams!

Viskas šiame pasaulyje paremta taisyklėmis – net kosmosas veikia pagal tam tikrus dėsnius, kuriuos perpratus galima daug laimėti. Pavyzdžiui, elektra darganotais rudens vakarais gali apšviesti jūsų kambarįs, tačiau nežinant jos veikimo dėsnių, galima tą kambarį be problemų supleškinti. Dar daugiau, elektros jungiklį paspausti moka kiekvienas trimetis… O jei tokios pat taisyklės ir „jungikliai“ egzistuoja ir kelyje į asmeninę sėkmę?

Daugybė žmonių įsitikinę, kad sėkmingą gyvenimą lemiančios taisyklės labai sudėtingos ir komplikuotos. Ar net neperprantamos eiliniams mirtingiesiems. Vis dėlto J. B. Jones ir Earl Shoaff įsitikinę, kad jas išmokti ir pritaikyti gali kiekvienas. Deja, būtų naivu tikėtis, kad to galima išmokti trinant mokyklos ar universiteto suolą. Išsilavinimas labai dažnai vaidina antraeilį vaidmenį – juk daugybė milijonierių vos baigė vidurinę!

Kur kas svarbesnis yra gebėjimas… suskaičiuoti iki keturių.

Pirma: sužinok ko nori ir užrašyk.
Antra: įsivaizduok, kad tai jau turi.
Trečia: kontroliuok ir elkis, lyg tai jau turėtum.
Ketvirta: ieškok ir rask atsakymą į klausimą „kaip?“

Šie paprasti keturi žingsniai padės užprogramuoti pasąmonę ir ji pati nejučia ras kelią – vidinis balsas ir intuicija pašnibždės, ko reikia mokytis, ką sužinoti ir kaip daryti, kad aplankytų sėkmė. Tačiau tai pavyks tik įsisąmoninus keturius žingsnius, o to pasiekti padės knyga „Pasiimk iš gyvenimo viską!“.

Neturtingoje keturiolikos vaikų šeimoje gimęs ir augęs James Breckenridge Jones visko gyvenime pasiekė pats – jis įveikė nepriteklių ir tapo multimilijonieriumi. Šeštajame dešimtmetyje J. B. Jones keliavo po Jungtines Valstijas skaitydamas viešas paskaitas ir vesdamas seminarus. Jis debiutavo išleidęs knygą „Jei gali suskaičiuoti iki keturių“, kurios atgarsių rasite ir knygoje „Pasiimk iš gyvenimo viską!“.
J. B. Jones kompanijos pardavimų vadovu dirbo Earl Shoeff, šios knygos bendraautorius.