Naujausios knygos

Nekaltas melas. Nora Roberts

2021 03 08

Populiari amerikiečių autorė Nora Roberts romane „Nekaltas melas“ pasakoja apie Holivudo pasaulio intrigas ir užkulisius. Savo paslaptis biografijoje nusprendusi atskleisti žymi aktorė sujudino visą bendruomenę. Ar tiesa tokia baugi, kad verta žmonių gyvybės?

Eva Benedikt – kino legenda, baigianti septintą dešimtį bet vis dar geidžiama trisdešimt metų jaunesnių vyrų. Ji sukūrė daugybę sėkmingų vaidmenų, buvo apdovanota „Oskarais“, turėjo begales meilužių ir keturis oficialius sutuoktinius. Ekrano deivė ir sekso simbolis nusprendžia nusisamdyti biografijų rašytoją Džiuliją Samers ir papasakoti savo istoriją.

Eva saugo daugybę paslapčių, o Holivudo galingieji nenori, kad jos iškiltų į viešumą. Vieniša mama Džiulija Samers, palikusi ramų gyvenimą ir niekada nesvajojusi, kad tokio kalibro žvaigždė ją pasirinks, atsiduria intrigų sūkuryje ir sulaukia žinučių, kurias galima suprasti kaip grasinimus. Ji nė neįsivaizdavo kaip toli gali eiti žmonės tam, kad garsios aktorės paslaptys nebūtų paviešintos. Tačiau Eva yra kiekvieno biografo svajonė, galinti pakylėti ne vienu karjeros laipteliu aukštyn.

Evos posūnis Polas Vintropas, kuris irgi nenori, kad jo pamotė rašytų knygą, pameta galvą dėl Džiulijos. Jai atrodo, kad jis vienintelis, kuriuo gali pasitikėti, tačiau Polas prarastų daugiausiai, jei knyga būtų paviešinta. Kuo baigsis šis veikėjus įtraukęs intrigų sūkurys? Nora Roberts romane „Nekaltas melas“ kuria aistra ir pavojumi alsuojantį siužetą.

Skandalai, paslaptys, pavojus ir žmogžudystė tampa gyvenime susipainiojusios biografės Džulijos kasdienybe. „Nekaltas melas“ patiks dievinantiems Holivudo spindesį, knygas apie žvaigždžių gyvenimą, įdomius veikėjus ir painias jų santykių peripetijas.

Nora Roberts – „The New York Times“ bestselerių autorė. Ji parašė jau daugiau nei kelis šimtus romanų, kurie po pasaulį pasklido penkių šimtų milijonų egzempliorių tiražu. Palankios apžvalgos ir atsiliepimai, nuolatiniai apdovanojimai ir karaliavimas bestselerių sąrašuose Norą Roberts paverčia tikra grožinės literatūros žanro karaliene. Rašytoja į savo darbą žiūri itin rimtai ir kas dieną rašo ne mažiau nei aštuonias valandas.