Naujausios knygos

Naujasis aš. Žydrūnas Sadauskas

2021 01 08

Žydrūnas Sadauskas – veidotyrininkas, mokymų treneris ir populiarių saviugdos knygų autorius. „Naujasis Aš“ – praktinis vadovas, kuriame išdėstytos metodikos padės pasiekti norimų gyvenimo pokyčių ir net pakeisti charakterį.

Knyga „Naujasis Aš“ yra paremtas metodais, kuriuos autorius dėsto interneto kursuose „Naujasis Aš Karališkos dirbtuvės“. Žydrūnas Sadauskas apjungia tiek tradicinę, tiek alternatyviąją psichologiją ir rodo kelią, kaip žingsnis po žingsnio pasiekti emocinę gerovę, pagerinti savo gyvenimą ir patobulėti. Tikslus devyniasdešimties dienų planas atstos žemėlapį ir padės nepamesti šio kelio.

Trumpame aprašyme Žydrūnas Sadauskas sako, kad knygą atsivers tie žmonės, kurie ieško ne gurmaniškos literatūros, o realių ir įgyvendinamų patarimų. Šie žmonės nėra patenkinti savo gyvenimu, ne visada supranta, kodėl ir ieško būdų jį pakoreguoti. Praktiniame vadove “Naujasis Aš“ autorius sudarė sistemą, kuri apima įvairias sritis, atsakingas už mūsų psichologinę gerovę. Taikydami siūlomus patarimus jūs perimsite gyvenimo vadžias į savo rankas.

Saviugdos žanro leidinys apima įvairias temas ir visų jų tikslas spręsti psichologines problemas. Žydrūnas Sadauskas paliečia porų santykius, taip pat nepasitenkinimą karjera, bandymą įtikti visiems aplinkiniams ir panašius klausimus.

Visi žmonės turintys problemų nėra savo gyvenimo valdovai, koją kiša asmeninės savybės, praeities patirtis ir kiti dalykai, kurių dėka atsidūrė šioje situacijoje. Jie bandė keistis, taip kaip žmonės bando laikytis dietų, tačiau greitai sugrįžo į senas vėžes. „Naujasis Aš“ – instrukcija visiems, kurie nori tikrų ir ilgalaikių pokyčių. Žydrūnas Sadauskas teigia, kad jo metodika yra išbandyta ir veikia! Tą patvirtina ir daugybės mokymų dalyvių atsiliepimai.

Žydrūnas Sadauskas – saviugdos konsultantas, knygų autorius. Jis išleido tris knygas. „Veidoskaita. Praktinis vadovas“ supažindina su veidoskaitos mokslu ir padeda atrasti savo vietą pasaulyje bei suvokti žmonių skirtumus. „Vaikystės šešėliai“ – populiariosios psichologijos knyga, padedanti suprasti, kaip vaikystės traumos veikia gyvenimą ir jų atsikratyti. „Naujasis Aš“ – praktikų rinkinys, siekiantiems pasikeisti.