Naujausios knygos

Mirties laikas arba 8 minutės. Ele Soul

2021 01 08

„Mirties laikas arba 8 minutes" - tai romanas apie mylinčias širdis ir sielų bendrystes liepsną, kuri yra tokia stipri, kad pasiekia mus net iš ten, kur keliauja mirusieji. Ar gali naujas sutiktas žmogus pakeisti sielos draugą, kuris gyvena vien širdyje, bet ne šiame pasaulyje? Ar Įmanoma gauti realią pagalbą iš anapus? Ar išėjusieji nori mus matyti laimingus, o gal pavyduliauja, stebėdami kiekvieną likusių šiame pasaulyje žingsnį?

Pagrindine romano veikėja Aiškiarege narplioja sudėtingą įvykių ir veiksmų voratinklį, kuriame įsipynusi jauna moteris Donata ir mirusi jos mama. Donata visiškai nebeturi gyvybinių jėgų ir jaučia savo ėjimą į mirtį. Aiškiarege ne tik sugrąžina kenčiančiai moteriai gyvenimą, bet ir pakeičia įvykių grandinę, prasidedančią nuo pat Donatos gimimo momento.

Pati Aiškiarege išgyvena ypatingą ryšį su nebe šiame pasaulyje esančiu sielos draugu, bando perprasti meiles ir traukos vienas kitam mechanizmą, patiria žemiškąją aistrą ir sprendžia dilemą, kokia meile yra svarbiausia, kaip rinktis ir veikti teisingai, atliepiant j kitų žmonių jausmus, bet neverčiant savęs kentėti.

Šis romanas „Mirties laikas arba 8 minutes" gali padėti visiškai naujai pažvelgti j mirties fenomeną ir suprasti gyvųjų ir mirusiųjų sąsajas, kurios romane yra vaizdžiai aprašytos ir paaiškintos. Gali padėti nusimesti išėjusių žmonių praradimo skausmą, suprasti savo emocijas ir patirti kitokį - išlaisvinantį požiūrį j mirtį. Meile - visa gydanti jėga, mus pasiekia iš bet kur, o tai svarbiausia, ko mes laukiame iš savo mylimųjų...