Naujausios knygos

Kai sugrįšime į Kubą. Chanel Cleeton

2020 11 13

Romanas „Kai sugrįšime į Kubą“ tęsia pradėtą temą apie Perezų šeimą. Knygoje ir vėl karščiu alsuos Kuba bei kibirkščiuos aistros, meilės ir keršto kokteilis.

Knygoje „Kitas metais Havanoje“ susipažinome su cukraus barono dukra Elisa. Romano „Kai sugrįšime į Kubą“ pagrindinė veikėja yra Elisos sesuo Beatričė Perez. Ji žavinga moteris, kuriai po kojomis krenta visi Floridos vyrai. Pirmos piršlybos įrodo, kad tavimi žavisi. Antros užtikrina, kad esi laukiama pokyliuose, trečios sukelia skandalą, o penktos paverčia legenda.

Tokia yra Beatričė, kuri niekina vyrus ir turi vienintelį tikslą – atkeršyti Fideliui Kastro už sužlugdytą ir ištremtą šeimą bei nužudytą brolį. Tačiau planų kūrimas ir vykdymas yra du skirtingi dalykai. Mergina aktyviai įsitraukia į CŽA veiklą ir ryžtasi pavojingiausiai savo gyvenimo misijai, o tuo tarpu Šaltasis karas įgauna pagreitį ir Kastro valdžia vis stiprėja.

Beatričė Perez pasiryžusi padaryti viską, kad atkeršytų Fideliui, net rizikuodama gyvybe jį nužudyti, tačiau jos gyvenime atsiranda vyras, pranokstantis bet kokius lūkesčius ir atstovaujantis viskam, ko ji trokšta. Vienas klaidingas žingsnis ir šalis, meilė ir gyvybė bus prarasti amžiams.

Chanel Cleeton romane „Kai sugrįšime į Kubą“ yra visko. Čia ir netikėti siužeto vingiai, ir politinės intrigos, ir įdomūs charakteriai, ir meilė bei keršto troškimas bei, žinoma, nepaprasti Kubos aprašymai.