Naujausios knygos

Būsimo tėčio vadovas

2021 03 08

„Būsimo tėčio vadovas“ – tai Lietuvoje analogo neturintis leidinys, skirtas visiems vyrams, visiems būsimiems ir esamiems tėčiams. Tačiau labai daug naudingos informacijos čia ras ir būsimos bei esamos mamos.

Pasiruošimas tėvystei – tai didelis džiaugsmas ir rimtas darbas, kuriam reikia ir laiko, ir pastangų.

Mums pavyko sukurti leidinį, kuriame surinkta profesionali ir aiški informacija apie tai, kas ir kaip vyks nuo tos akimirkos, kai sužinosite apie nėštumą, ir kol jūsų vaikui sukaks treji metai.

Viskas, ką turi žinoti būsimas ir esamas tėtis: profesionali, glausta, aiški informacija, aktualiausios, įdomiausios ir daugiausia nerimo keliančios temos bei atsakymai į dažniausiai kylančius klausimus.

Apie ką knygoje rašoma?

Leidinį sudaro 3 dalys:

  • NĖŠTUMAS
  • GIMDYMAS
  • GIMUS VAIKUI

Skyriuose „Nėštumas“ ir „Gimdymas“ pateikiama reikalingiausia informacija apie tai, kokių emocijų patiria būsimas tėtis nėštumo metu, kokie pokyčiai vyksta nėščiosios kūne, kaip auga vaisius, kaip vertinama jo savijauta, kada atliekami ultragarso ir kiti tyrimai. Sužinosite, kaip tapti nėštumo ir gimdymo dalyviu ir taip kurti ryšį su dar negimusiu mažyliu bei stiprinti jūsų poros santykius. Rasite ir užduočių, kurios padės geriau suprasti mamos ir tėčio jausmus bei lūkesčius.

Skaitydami skyrių „Gimus vaikui“, jau sulaukę savo mažylio tėčiai ras išsamią informaciją apie vaiko raidos bei priežiūros ypatumus, tėčio ir mamos įtakos skirtumus. Knygoje aptariamas didelis spektrą temų nuo naujagimio mamos emocinės būsenos po gimdymo, pagalbos mamai žindymo metu, iki paties tėčio išgyvenamų emocijų ir savijautos. Ir tėčiams, ir mamoms pravers žinios apie tai, ko imtis mažyliui susirgus, užspringus ar pastebėjus įsisiurbusią erkę. Naudingos informacijos suteiks skyriai apie taisyklingą kūdikių nešiojimą, higieną ir net lavinamuosius žaidimus.