Naujiena

Susitikimas su fotografu, keliautoju, rašytoju Gintaru Kalteniu ir interaktyvios, edukacinės knygos vaikams ir ne vaikams „Alšis iš Alšėnų“ pristatymas

2022 06 29

Liepos 5 d., antradienį, 12 val. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Kūrybos ir edukacijų erdvėje (IV a.) vyks susitikimas su fotografu, keliautoju, rašytoju Gintaru Kalteniu ir interaktyvios, edukacinės knygos vaikams ir ne vaikams „Alšis iš Alšėnų“ pristatymas!

Renginyje dalyvaus: Gintaras Kaltenis – rašytojas ir raitelis, su šunimi Alšiu dalyvavęs tarptautinėse ekspedicijose žirgais žemaitukais. Gintautas Babravičius – tarptautinių ekspedicijų vadovas, „Klajūnų klubo“ prezidentas, Roko maršų organizatorius. Raselė Kaltenienė – renginio moderatorė ir vedėja.

Renginyje bus pristatoma knyga apie kunigaikštį Alšį ir žinomiausią Lietuvos šunį mišrūną Alšį, kuris prisijungė prie istorinio žygio „2000 km istorijos“. Klausysime istorijų apie neįtikėtinus keturkojo Alšio ir Lietuvos raitelių nuotykius keliaujant per žymiausias Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės vietoves.

Susitikimą apvainikuos kūrybinės dirbtuves – lavinsime vaizduotę, išmonę, bendravimo įgūdžius.

Renginys skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Kviečiame visus – didelius ir mažus!

Būtina registracija tel. 8 659 06305.