Naujiena

Siūlome naudotis virtualios bibliotekos ELVIS paslaugomis

2023 05 24

Siūlome naudotis virtualios bibliotekos ELVIS paslaugomis

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka Pasvalio krašto žmonėms, negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto dėl sensorinių (aklumo, silpnaregystės), fizinių funkcijų sutrikimų, raidos, kompleksinių sutrikimų, patiriamų mokymosi sunkumų, kitų įgimtų ar įgytų sveikatos sutrikimų, siūlo naudotis virtualios bibliotekos ELVIS paslaugomis.

Šioje virtualioje bibliotekoje saugoma daugiau nei 13 tūkst. pavadinimų profesionaliai įgarsintų knygų suaugusiems ir vaikams: populiariausia grožinė literatūra, dalykiniai leidiniai, knygos, apdovanotos premijomis, lietuvių ir užsienio autoriai, mokiniams rekomenduojama literatūra, žurnalai ir kt.

Interneto svetainėje http://elvis.labiblioteka.lt/ galima registruotis patiems arba atvykti į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką, kur užsiregistruoti svetainėje padės įstaigos darbuotojas. Taip pat jis gali padėti susirasti pageidaujamą leidinį, padėti jį atsisiųsti. Tiesa, siekiant įgyti teisę gauti specialiųjų formatų leidinius, prašoma pateikti negalią ar sutrikimą, dėl kurio žmogus negali skaityti įprasto spausdinto teksto, patvirtinantį dokumentą. Tai gali būti neįgaliojo pažymėjimas, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos sprendimas, šeimos gydytojo pažyma, logopedo pažyma, Pedagoginės psichologinės tarnybos išvada. Siekiame, kad nei vienam  gyventojui jo turima negalia ar sutrikimas nesutrukdytų mėgautis skaitymo malonumais, augti ir tobulėti.

Jeigu reikia pagalbos registruojantis ar užsisakant leidinius iš virtualios bibliotekos, o gal turite kitų klausimų – skambinkite į Pasvalio viešąją biblioteką tel. 865905708 arba rašykite el. paštu ,  bibliotekos darbuotojai yra pasiruošę padėti.