Naujiena

Prezidento Gitano Nausėdos globojama pilietinio įsitraukimo iniciatyva „Lietuvos galia“

2023 02 07

Trumpai apie projektą:
Kas tai yra LIETUVOS GALIA?
Lietuvos galia – tai Prezidento Gitano Nausėdos globojama pilietinio įsitraukimo iniciatyva. Lietuvos galios projektas pradėtas 2021 metais. Jo tikslas – aktyvinti visuomenės įsitraukimą į valstybės gyvenimą ir stiprinti pilietinę galią.

Šiuo projektu taip pat siekiama burti naują Lietuvos galios bendruomenę. Bendruomenės nariai yra įtraukiami į projekto veiklas, kviečiami į renginius.

Apie Lietuvos galios skaitmeninę platformą

Tai skaitmeninė erdvė gerovės kūrėjams – savanoriams, nvo, bendruomenėms, aktyviems piliečiams pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo. Rodydama geruosius pavyzdžius, inovatoriškus sprendimus, sėkmės istorijas, iniciatyvas, Lietuvos galia siekia didinti jų žinomumą ir sklaidą, įkvėpti kitus imtis veiksmų ir prisidėti prie savo valstybės kūrimo. Iki 2022 metų vasario mėn. Lietuvos galios platformoje užsiregistravo virš 240  iniciatyvų iš įvairių Lietuvos kampelių ir užsienio. Iniciatyvų teikėjai – tai organizacijos, bendruomenės ir pavieniai aktyvūs piliečiai, kurių vykdomos veiklos atstovauja keturioms pagrindinėms Lietuvos plėtros kryptims – žalia, stipri, teisinga ir inovatyvi.

2022 metų gruodį Prezidentas apdovanojo pirmąsias 20 ryškiausių iniciatyvų, kurias savo balsais išrinko visuomenė ir ekspertų komisija. Naujai registruotos iniciatyvos turės galimybę dalyvauti kitų metų konkurse. Apie apdovanojimus ir vertinimą galite daugiau paskaityti čia: https://www.lietuvosgalia.lt/apdovanojimai/

Registruoti iniciatyvą galima čia: https://www.lietuvosgalia.lt/pateikite-inciatyva