Naujiena

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka – laureatė jau septintus metus rengiamame projekte „Atverk duris vasarai“

2022 10 18

Šiais metais mūsų biblioteka aktyviai dalyvavo ir tapo laureate jau septintus metus rengiamame projekte „Atverk duris vasarai“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Projekto siekis – pradžiuginti vaikus galimybe nemokamai ir prasmingai leisti laiką per vasaros atostogas.

Mūsų biblioteka vasarą vaikus kvietė į įvairias edukacijas, ekskursijas, kūrybines dirbtuves, sporto varžybas. Į veiklas noriai įsitraukė ir nuo karo pabėgusių ukrainiečių vaikai. Turiningas laiko leidimas, naujos pažintys. Tikimės, kad užsimezgęs ryšys niekur nedings, o išplauks į dar platesnius horizontus...

Džiaugiamės dalyvavimu ir suteikta galimybe apsilankyti Estijoje (visi laureatai buvo pakviesti į apdovanojimų ceremoniją (kelionę) Estijoje). Į ją mūsų biblioteka delegavo Inovacijų, metodikos ir informacijos išteklių centro vedėją Audronę Likienę.

Ačiū tariame organizatoriui Andriui Zajančkauskui ir gidei Audronei, kuri vaizdžiai papasakojo, pristatė lankomas vietas Estijoje. Viešnagės metu buvo aplankytos Saremo salos, Estijos sostinė Talinas. Dalyviai grožėjosi įspūdingais vaizdais bei istoriniais objektais.

Taip pat dėkojame Iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ draugams Kavosdraugas.ltSapiegosklinika.ltglasseson.ltrttax.lt, skyrusiems papildomų prizų aktyviausiems organizatoriams.