Naujiena

Kviečiame dalyvauti 2022 m. Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiuose Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje!

2022 04 19

Renginiai Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje:

23 d. Nacionalinės bibliotekų savaitės atidarymas – bibliotekos direktorės Danguolės Abazoriuvienės šventinis interviu Youtube ir Facebook.
*
25 d., 10.00–11.00 val. Knygų skirtukų kūrimo iš antrinių žaliavų edukacija „Neišmesk, bet panaudok!“ lopšelio-darželio „Liepaitė“ vaikams Kūrybos ir edukacijų erdvėje (IV a.).
*
26 d., 10.00–11.00 val. Kūrybinė-tvari edukacija „Pasimatuok siuvėjos profesiją – senas, bet naujas!“ lopšelio-darželio „Liepaitė“ priešmokyklinio ugdymo vaikams Kūrybos ir edukacijų erdvėje (IV a.).
13.00 val. Parodos „Šiaurės šalių vaikų knygų potvynis“ atidarymas.
*
27 d., 13.00 ir 15.00 val. „Pasivaikščiokime su rašytoju Mariumi Katiliškiu jo gyvenimo ir kūrybos keliais“. Edukaciniai užsiėmimai Švobiškio kaimo bibliotekos geriausiems skaitytojams bei Švobiškio bendruomenės nariams; Gulbinėnų kaimo bibliotekos ir Gulbinėnų daugiafunkcio centro lankytojams Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje (IV a.).
13.00–14.00 val. Susitikimas su rašytoja Neringa Vaitkute. Metų knygos-nominantės vaikams „Klampynių kronikos 3. Pamiršti dievai“ pristatymas. Kūrybos ir edukacijų erdvėje (IV a.). Informacija ir registracija tel.: 8 659 06305.
17.00 val. Vinilo plokštelių mylėtojų susibūrimas „Atgimusios skambėti“ – erdvėje „Mono arba Stereo“ (II a.).
*
28 d., 10.00 val. Išvažiuojamasis  renginys „Ant tavo rankų supasi gerumas“ su rajono literatais ir Pasvalio dienos centro kapela Pasvalio socialinių paslaugų centre.
12.00–13.00 val. Susitikimas su rašytoja Audra Baranauskaite. Metų knygos-nominantės vaikams „Nukas“ pristatymas. Kūrybos ir edukacijų erdvėje (IV a.). Informacija ir registracija tel. 8 659 06305.
*
29 d., 12.00 val. Metų „Skruzdė“ apdovanojimai ir susitikimas su kraštiečiu žurnalistu, redaktoriumi, kraštotyrininku Antanu ŠimkūnuKūrybos ir edukacijų erdvėje (IV a.).
15.00 val. „Pasivaikščiokime su rašytoju Mariumi Katiliškiu jo gyvenimo ir kūrybos keliais“. Edukaciniai užsiėmimai Pajiešmenių kaimo bibliotekos skaitytojų klubui „Atviras visiems“ Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje (IV a.).
16.00 val. Geriausių Metų skaitytojų apdovanojimai. Aktoriaus, rašytojo Juozo Gaižausko kūrybos vakaras Kūrybos ir edukacijų erdvėje (IV a.).
*
Parodos:
 „Žodis bibliotekai“ Krašto galerijoje (II a.).
„Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos leidiniai“ Interneto skaitykloje (II a.).
„Šiaurės šalių vaikų knygų potvynis“ II-III-IV a. erdvėse.
Rugilės Paliukėnaitės tapybos darbų paroda Vaikų erdvėje (III a.).
Ingos Svidulevičienės tapybos darbų paroda Atvirame jaunimo centre (IV a.).
Vieno paveikslo paroda: tapytojo Jono Jurciko diptikas „Mintys“ erdvėje „Mono arba Stereo“ (II a.).
*
Akcijos:
 „Tapk skaitytoju ir nemokėk“ Suaugusiųjų abonementas (III a.).
„Atvesk draugą ir gauk knygą dovanų“ Suaugusiųjų abonementas (III a.).
„Gražink knygą be delspinigių“ Suaugusiųjų abonementas (III a.).
„Gražink knygą – pasiimk naują – gauk prizą!“ Vaikų erdvėje (III a.).
„Keliauk virtualiai po Pasvalio kraštą ir pažink nekilnojamojo kultūros paveldo objektus“bibliotekos Facebook paskyroje.
„Biblioteka atvira Ukrainai“ – Ласкaво просимо!
„Ateik ir skirk laiko sau, savo mintims pailsėti...“
„Pasidalinkim“Knygų namelyje.
„Paaukok bibliotekai 1,2% pajamų mokesčio“.