Naujiena

Balandžio 2 dieną minima PASAULINĖ AUTIZMO SUPRATIMO DIENA

2024 04 02

Balandžio 2 dieną minima PASAULINĖ AUTIZMO SUPRATIMO DIENA.

„Autizmo spektro sutrikimo simbolis – begalybės ženklas, nes nėra vienodų autistiškų asmenų ir spektras toks platus, kaip begalybė“, – sakoma Lietuvos autizmo asociacijos „LIETAUS VAIKAI“ kreipimesi.

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka šia proga primena, kokių veiklų ir paslaugų siūlome autizmo spektro ir kitų kalbos, komunikacijos ir elgesio sutrikimų turintiems lankytojams ir jų šeimoms.

Kviečiame aplankyti Vaikų erdvėje (III a.) eksponuojamą kūrybinių darbų parodą „Gėlių vaikai“.

Bibliotekoje vedami sensoriniai skaitymai, pritaikyti autistiškiems lankytojams. Tai edukacinės programos vaikams pagal knygas, kai naudojamos įvairios vizualinės, taktilinės ir kitokios sensorinės priemonės, o teksto prasmė perteikiama pasitelkiant pojūčius. Į šiuos skaitymus kviečiame registruotis tel. +370 659 06305.

Bibliotekoje kuriamos paslaugos Autizmo spektro ir kitų kalbos, komunikacijos ir elgesio sutrikimų turintiems lankytojams. Socialinė istorija padės Jums, dar prieš atvykstant į biblioteką, susipažinti su jos erdvėmis, taisyklėmis ir Jus pasitiksinčiais darbuotojais. Ištikus sensoriniam priepuoliui rasite sensorinio gesintuvo rinkinį. Daugiau apie paslaugas: https://www.psvb.lt/biblioteka-visiems-biblioteka-visiems/

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos informacija