Kas vyko

Žeimelio vaikų dienos centro stovyklautojų vizitas

2022 07 11

Liepos 11 dieną bibliotekoje lankėsi Žeimelio vaikų dienos centro stovyklautojai su juos atlydėjusiomis mokytojomis.

Vizito metu, lydimi vyresniosios bibliotekininkės Tomos Mikalajūnaitės, vyresnieji stovyklos dalyviai aplankė Mariaus Katiliškio atminimo kambarį, kurį ne tik apžiūrėjo, buvo trumpai supažindinti su rašytojo nueitu gyvenimo keliu, kūrybos palikimu, bet ir išbandė edukacines priemones.

Jauniausieji stovyklos dalyviai dalyvavo edukacinėje programoje „Bitė ir aš“.
„Bitė ir aš“ – tai gamtos pažinimo skaitiniai vaikams, kur ne tik mokoma apie ekologiją ir pagarbą gamtai, bet ir bandoma įsiklausyti, užuosti, liesti, kurti. Programą vedė bibliotekos darbuotojos Lijana Markevičienė ir Rita Baltrukienė.

Šiems įdomiems, informatyviems užsiėmimams pasibaigus dalyviai dar neskubėjo namo – su malonumu leidosi į pažintinę kelionę, kurios metu buvo apžiūrėtos kitos bibliotekos erdvės – Kvapų ir ramybės kambarys, jaunimo erdvė „Mono arba stereo“ bei Garso ir vaizdo įrašų studija.

Dalyviai ne tik apžiūrėjo, bet ir išbandė siūlomą paslaugų asortimentą – masažinius fotelius Kvapų ir ramybės kambaryje, virtualios realybės akinius jaunimo erdvėje „Mono arba stereo“, gitarą ir kitus muzikos instrumentus Garso ir vaizdo įrašų studijoje. Susigaudyti, kaip funkcionuoja šie prietaisai padėjo šios studijos veiklos organizatorius Vidmantas Skvireckas.