Kas vyko

Susitikimas su asmeniniu treneriu, sveikos gyvensenos ekspertu Andriumi Pauliukevičiumi

2022 08 22

Rugpjūčio 19 dieną Pasvalio Mariaus Katilškio viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje (II a.) vyko susitikimas su asmeniniu treneriu, sveikos gyvensenos ekspertu Andriumi Pauliukevičiumi.

Andrius Pauliukevičius – diplomuotas istorijos mokytojas, sveikos gyvensenos ekspertas ir treneris savo pasiekimais garsinantis Lietuvą Europos kontekste (du kartus yra tapęs Europos kultūrizmo čempionu). Išleido net penkias knygas sveikos gyvensenos, sporto, mitybos temomis („Tobulas kūnas“, „Supermaistas“, „Pasiek savo tikslą“, „Tobulas kūnas per 100 dienų“ ir „Tobulesniame kūne“).

Susitikimo metu Andrius Pauliukevičius dalinosi ne tik sveiko gyvenimo būdo patarimais, bet ir savo patirtimi, skatino susirinkusius nepasiduoti ir kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų.

Andrius Pauliukevičius teigia, kad sportą galima nesunkiai integruoti į savo kasdienybę per daug nenutolstant nuo savo širdžiai mylimos veiklos. Tarkim, važiuoti dviračiu ir fotografuoti, eiti pasivaikščioti ir rašyti tekstus. Sujungiant sportą su kita veikla – stiprėja ne tik mūsų fizinis kūnas, bet ir dvasia.

Susitikimo pabaigą vainikavo fotosesija bei picos degustacija.