Kas vyko

Sensoriniai skaitymsi

2022 03 23

Kovo 19 d. bibliotekos Vaikų erdvės darbuotojai apsilankė Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyriuje, kur jų laukė pradinių klasių mokiniai su mokytojomis Lijana Oniūniene ir Inga Navickiene. Vėliau bibliotekininkai vyko į Joniškėlio biblioteką, kur susirinko mokiniai iš Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos su pagalbos mokiniams specialistėmis Irena Butkuviene ir Jolanta Baltaragiene.

Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Sensoriniai skaitymai“. „Sensorinių skaitymų“ programos tikslas – naudojant įvairias vizualines, taktilines ir kitokias sensorines priemones bei pasitelkiant pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę ar skonį) perteikti teksto prasmę taip, kad vaikas bent iš dalies gebėtų suprasti pasakojimą.

Buvo skaitoma Nicola Kinnear knyga „Kaip kiškis mokėsi drąsos“ ir pasitelkiant pojūčius, žaidžiant, atliekamos įvairios užduotys pagal knygos tekstą: laistoma gėlytė, valomos dulkės, sprendžiama ką įsidėti į kuprinę keliaujant į lauką ir pan. Vaikai tapo skaitomos istorijos dalyviais. Nuotaikingai atlikdami užduotis mokiniai patyrė daug džiugių emocijų.

Šią istoriją, parengtą pagal knygą „Kaip kiškis mokėsi drąsos“ galite išgirsti ir pamatyti užsiregistravę į „Sensorinius skaitymus“.

Registruotis į užsiėmimus galite paskambinę Vaikų erdvę tel. 8 659 06305.

 

Vaikų erdvės informacija

-------------------------------

Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyriaus mokiniai dalyvauja sensoriniuose skaitymuose.

Joniškėlio bibliotekoje susirinko mokiniai iš Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos dalyvauti sensoriniuose skaitymuose.