Kas vyko

Senjorų klubas atnaujina veiklą!

2022 09 23

Maloniai kviečiame į Senjorų klubą! Šiandien, 11 valandą, vyko pirmasis susitikimas. Po pertraukos atnaujiname populiaraus klubo veiklą ir laukiame prisijungiant visų garbaus amžiaus kraštiečių!
Klubo vadovė – energingoji Irena Povilionienė, vyresnioji bibliotekininkė.
Prisiminėme, kokie nuostabūs būdavo ankstesni klubo susiėjimai ir pradėjome planuoti kitas veiklas. Kviesime kurti sveikinimą Pasvalio miesto gimtadienio proga, vykti į kelionę, dalyvauti muzikinėse ir poezijos valandėlėse... Raginame prisijungti ir prasmingai, įdomiai leisti laisvalaikį su bendraminčiais. Taip pat visada laukiame užsukant į biblioteką – ne tik pasikeisti knygų, bet ir išbandyti mūsų naujienas, tarp kurių – net masažinės kėdės Kvapų ir ramybės kambaryje!
Kviečiame padrąsinti pažįstamą senolį, garbaus amžiaus vienišą žmogų, kaimyną ar močiutę penktadieniais priešpiet ateiti į biblioteką ir pabūti drauge!
Kitas susitikimas – jau spalio 6 dieną (ketvirtadienį), 11 val. Minėsime Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Klausysimės koncerto, šnekučiuosimės prie arbatos puodelio, planuosime ateities veiklas. Laukite anonsų!