Kas vyko

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos ir jos filialų bibliotekininkų vizitas

2022 06 30

Birželio 30 dieną Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje svečiavosi Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos ir jos filialų bibliotekininkai.

Svečius pasitiko ir visos viešnagės metu lydėjo bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė.

Kiekvienas bibliotekos darbuotojas trumpai pristatė savo erdvę, supažindino su teikiamomis paslaugomis. Buvo suteikta galimybė kai kurias iš jų išbandyti praktiškai (interaktyvias grindis Kūrybos ir edukacijų erdvėje, masažinius fotelius Kvapų ir ramybės kambaryje, terminalus Krašto galerijoje bei Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje. Taip pat pristatytas skeneris „Bookeye-3“, kuriuo skenuojami dokumentai vėliau publikuojami e. bibliotekoje „Pasvalia“).

Vaikščiodami po bibliotekos erdves svečiai galėjo mėgautis ne tik naujai įrengtomis erdvėmis, bet ir grožėtis eksponuojamomis parodomis, vartyti knygas. Taip pat patys įamžinti tai, kas jiems reikšminga. O vėliau pasišnekučiuoti prie arbatos puodelio.

Džiaugiamės sulaukę tokio gausaus bičiulių būrio. Visada malonu susitikti, pabendrauti, apsikeisti turima patirtimi, pasidalinti idėjomis.