Kas vyko

Pažintinė ekskursija Šiaulių Medelyno progimnazijos 4 klasės mokiniams ir juos atlydėjusioms mokytojoms – Birutei Šiušienei, Aušrinei Stonienei

2022 10 11

Šiandien bibliotekoje vyko pažintinė ekskursija Šiaulių Medelyno progimnazijos 4 klasės mokiniams ir juos atlydėjusioms mokytojoms – Birutei Šiušienei, Aušrinei Stonienei.

Iš pradžių svečiai trumpai apsilankė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje, kuriame dėliojo dėliones, ieškojo paslėptų eksponatų, išbandė edukaciniame terminale esančius žaidimus ir viktorinas.

Taip pat vizito metu svečiai apžiūrėjo kitas bibliotekos erdves – Kūrybos ir edukacijų erdvę, Kvapų ir ramybės kambarį, erdvę „Mono arba stereo“ bei Garso ir vaizdo įrašų studiją.

Svečiai ne tik apžiūrėjo, bet ir išbandė siūlomą paslaugų asortimentą – interaktyvias grindis Kūrybos ir edukacijų erdvėje, įvairius stalo žaidimus, programuojamus robotukus, konstruktorius, kompiuterinius, Xbox žaidimus Atviro jaunimo centro erdvėse, masažinius fotelius Kvapų ir ramybės kambaryje, virtualios realybės akinius „Mono arba stereo“. Taip pat improvizavo Garso ir vaizdo įrašų studijoje.