Kas vyko

Pažintinė ekskursija Pasvalio rajono Pumpėnų gimnazijos 11 klasės mokiniams

2022 10 18

Šiandien bibliotekoje vyko pažintinė ekskursija Pasvalio rajono Pumpėnų gimnazijos 11 klasės mokiniams ir juos atlydėjusioms mokytojoms – specialiajai pedagogei Vaivai Jareckienei ir socialinei pedagogei metodininkei Gražinai Kiaunienei.

Šios dienos dalyvių tikslas buvo susipažinti su Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąja biblioteka, jos teikiamomis paslaugomis, atsinaujinusiomis erdvėmis ir smagiai bei turiningai praleisti laiką.

Iš pradžių svečiai apsilankė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje.

Čia jiems buvo pristatytas rašytojo gyvenimo ir kūrybos kelias. Dalyviai dėliojo dėliones, klausėsi įgarsintos M. Katiliškio kūrybos, apžiūrinėjo autentiškus daiktus, ieškojo paslėptų eksponatų, išbandė edukaciniame terminale esančius žaidimus ir viktorinas.

Viešnagės metu aplankyta ir kita erdvė, šalia esanti – Jono Mikelinsko biblioteka.

Taip pat vizito metu svečiai apžiūrėjo Kūrybos ir edukacijų erdvę, Žaisloteką, Kvapų ir ramybės kambarį, Vaikų erdvę, Suaugusiųjų abonementą, „Mono arba stereo“ erdvę, Garso ir vaizdo įrašų studiją, Interneto skaityklą bei Krašto galeriją.

Svečiai galėjo išbandyti ir siūlomą paslaugų asortimentą – interaktyvias grindis, įvairius stalo, kompiuterinius žaidimus, Xbox žaidimus, masažinius fotelius, Krašto galerijos terminalo viktorinas, dėliones. Taip pat improvizuoti Garso ir vaizdo įrašų studijoje.

Tikimės, kad ši paslaugų įvairovė paskatins jaunuolius čia dar ne kartą grįžti bei įkvėps pačius kurti iniciatyvas, kurios pritrauks dar daugiau bendraminčių.