Kas vyko

Pažintinė ekskursija Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Daujėnų skyriaus 7–8 klasių mokiniams

2022 11 24

Šiandien bibliotekoje vyko pažintinė ekskursija Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Daujėnų skyriaus 7–8 klasių mokiniams ir juos atlydėjusioms mokytojoms – Giedrei Sargevičienei ir Džildai Girijotienei.

Šios dienos dalyvių tikslas buvo susipažinti su Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąja biblioteka, jos teikiamomis paslaugomis, atsinaujinusiomis erdvėmis ir smagiai bei turiningai praleisti laiką.

Iš pradžių svečiai apsilankė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje. Čia jiems buvo pristatytas rašytojo gyvenimo ir kūrybos kelias. Dalyviai dėliojo dėliones, klausėsi įgarsintos M. Katiliškio kūrybos, apžiūrinėjo autentiškus daiktus, ieškojo paslėptų eksponatų, išbandė edukaciniame terminale esančius žaidimus.
Taip pat aplankyta ir kita erdvė, šalia esanti – Jono Mikelinsko biblioteka.

Aplankę rašytojų erdves, svečiai keliavo į Atviro jaunimo centro virtuvėlę. Joje išbandė savo kulinarinius sugebėjimus – kepė gardžius pyragus.

Kol jie kepė, dalyviai apžiūrėjo Kūrybos ir edukacijų erdvę, Žaisloteką, Kvapų ir ramybės kambarį, Vaikų erdvę, Suaugusiųjų abonementą, „Mono arba stereo“ erdvę, Garso ir vaizdo įrašų studiją, Interneto skaityklą bei Krašto galeriją.

Svečiai galėjo išbandyti ir siūlomą paslaugų asortimentą – interaktyvias grindis, įvairius stalo, kompiuterinius žaidimus, Xbox žaidimus, masažinius fotelius, Krašto galerijos terminalo viktorinas, dėliones. Taip pat improvizuoti Garso ir vaizdo įrašų studijoje.