Kas vyko

„Pažink biblioteką!“ ir bibliotekininko profesiją

2022 10 07

„Pažink biblioteką!“ ir bibliotekininko profesiją – tai pažintinė ekskursija darželių bei pradinių klasių vaikų grupėms.

Vaikučius svetingai pasitinka, bibliotekos erdves (Vaikų erdvę (III a.), Kūrybos ir edukacijų erdvę, Žaisloteką ir Šeimos kambarį (IV a.)) aprodo ir su jų teikiamomis paslaugomis supažindina bibliotekininkės Lijana, Dalia ir Rasa.

Vaikams pristatomos naujos knygelės, kurios tarsi įtraukia ir kviečia pažinti. Pagal jas vaikai atlieka trumpas užduotėles – leidžiančias pajudėti bei į šį pasaulį pažvelgti kūrybiškai.

Taip pat neapsieinama ir be žaidimų. Vaikai išbando interaktyvias grindis, stalo futbolą, oro ritulį ir kitus stalo žaidimus. Taip pat programuojamus robotukus, įvairius konstruktorius, kompiuterinius, Xbox žaidimus bei Kvapų kambario malonumus.

Šią savaitę šioje edukacijoje dalyvavo Svalios progimnazijos I a klasės mokiniai su mokytoja Diana Strakšiene, I b klasės mokiniai su mokytoja Daiva Baniuliene, mokinių užimtumo grupė „Įdomu po pamokų“ su juos atlydėjusiomis mokytojomis. Taip pat Lėvens pagrindinės mokyklos pirmokai su mokytoja Ieva Vaičekoniene.