Kas vyko

Paskaita „Eterinių aliejų paslaptys, jų kvapų galia“

2022 04 04

Balandžio 1 d., penktadienį, 16 val. Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Atviro jaunimo centro Kvapų ir ramybės kambaryje (IV a.) vyko paskaita „Eterinių aliejų paslaptys, jų kvapų galia“.

Eteriniai aliejai – tai koncentruota ir neretai brangi medžiaga. Ji gali suteikti daug naudos sveikatinimui, buityje arba taikant aromaterapijos procedūras, tačiau turi būti naudojama atsargiai ir saikingai, pasitelkiant profesionalų patarimus ir rekomendacijas.

Kaip naudoti, pritaikyti – apie visa tai paskaitoje pasakojo ir patarimais dalijosi kvapų žinovė Justina Nemeikšienė. Jos užsidegimas ir gera nuotaika paskaitą pavertė įsimintina, nepavaldžia laikui.

Paskaitos dalyvės ne tik klausėsi, bet ir noriai įsitraukė į diskusiją, uždavinėjo klausimus.

Taip pat buvo galima išbandyti eterinių aliejų savybes praktiškai, išsirinkti sau artimą širdžiai kvapą, o panorus, įsigyti.

Galbūt ir jūs domitės ar norėtumėte plačiau sužinoti apie eterinių aliejų naudą? Šią informaciją suteiks ir patarimais mielai pasidalins Justina Nemeikšienė, kurią galite rasti socialiniuose tinkluose („Facebook“ Justina Nemeikšienė, „Instagram“ justina_nem).

Renginys yra Pasvalio AJC projekto „Kvapų ir ramybės mokykla“ dalis, kurį pilnai finansuoja Jaunimo reikalų agentūra.