Kas vyko

Kultūrinis žygis Pasvalys–Žadeikiai

2022 08 31

Kultūriniu žygiu Pasvalys–Žadeikiai Pasvalio atviras jaunimo centras nuotaikingai užbaigė trijų dienų edukacinių-šviečiamųjų renginių ciklą!
Jaunųjų žygeivių visai neišgąsdino nei lietus, nei ilgas beveik dešimties kilometrų kelias! Apsiginklavę skėčiais, smagiai ir su dainomis atkeliavome į Žadeikių Bernardo Brazdžionio edukacinį centrą.
Vykdydami šį projektą, bendradarbiavome su socialinių paslaugų centru ir sporto mokykla. Kultūriniame žygyje dalyvavo vaikai ir jaunuoliai iš Pasvalio ir rajono. Jie pirmąsyk apsilankė vietoje, kur mokėsi mūsų krašto poetas B. Brazdžionis! Dėkojame Gražinai Sakalauskienei (Pasvalio rajono savivaldybės švietimo pagalbos tarnyba), aprodžiusiai įdomiuosius mokyklos užkaborius ir papasakojusiai daug įdomaus apie kūrėjo gyvenimą! O naujas žinias jaunimas įtvirtino žaidimais ir viktorinomis.
Labai gera vien čia pabūti. Paėjėti meilės alėja. Tarp senų, ošiančių medžių, gražios medinės mokyklos užuovėjoje... Ji įkvėpė ir mūsų poetą!
Po aktyvios ir turiningos dienos, žinoma, gerai pasistiprinome bei drauge iškylavome! O juk visi žino, koks gardus maistas gamtoje, po ilgos kelionės...