Kas vyko

Filmo „Tai, kas lieka kelyje‟ peržiūra

2022 10 18

Šiandien bibliotekos Kūrybos ir edukacijų erdvėje (IV a.) vyko filmo „Tai, kas lieka kelyje‟ (rež. Jakob Krese ir Danilo Do Carmo) peržiūra. Joje dalyvavo Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos mokiniai su atlydėjusiu filmų kūrimo mokytoju Faustu Petriškiu.

Filme „Tai, kas lieka kelyje“ žiūrovas keliauja kartu su Lilian ir jos keturias vaikais. Šeima palieka Gvatemalą ir prisijungia prie tūkstantinės minios karavano, judančio Meksikos ir JAV sienos link. Tai saugiausias būdas vienišai mamai Lilian pasiekti savo tikslą – geresnio gyvenimo svajonę.

Filmo peržiūra yra tarptautinio dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“, vykstančio spalio 8–30 d., dalis. Plačiau apie festivalį ir kitus seansus mūsų bibliotekoje: https://psvb.lt/naujiena/dokumentiniu-filmu-festivalis-nepatogus-kinas-nemokamai-musu-bibliotekoje/

Visus „Nepatogaus kino“ programos filmus nemokamai galima žiūrėti bibliotekos darbo metu (10–18 val.), o prisijungimą prie virtualios kino salės gausite iš bibliotekos darbuotojo Suaugusiųjų aptarnavimo erdvėje (III a.)

Tereikia ateiti ir išsirinkti. Laukiame Jūsų!